Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Ne olursa olsun insanlarla görüştüğünüz bir konuda aşırı istekliliğinizi belli etmemeniz ve kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor. İşi veya konuyu kaybetmekten korkup yumuşamayın. Sonunda kazançlı çıkan siz olacaksınız. Bugün sağlık olarak hassassınız. Özellikle sindirim sistemi ile ilgili şikayetleriniz olabilir. En iyisi bugün ev dışında herhangi birşey yiyip içmemektir. Tabii buna imkan bulabilirseniz ya da günü evde geçirme şansınız varsa. Aksi takdirde mecburen bazı şeyler yemek zorunda kalabilirsiniz ki, bu durumlarda bildik yerleri tercih etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Bugünlerde kafanızı kurcalayan konu, sizi çok yakında şaşırtabilir. Konuyla bağlantısı olduğunu sandığınız kişilerin konuyla uzaktan yakından ilgileri olmadığını görüp şaşırabilirsiniz. Kilitlenmiş bir sorunla bir süre daha meşgul olacaksınız. Bu kilidi açma uğraşınızda, hasarlı insan ilişkilerinin onarılamayacağına inanmaktan vazgeçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Geçmişte bıraktığınız biri tekrar karşınıza çıkabilir ve aklınız karışabilir. Anılarınızı tazelemelisiniz. Arzularınızın bu yönde olmadığını anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Bugün gideceğiniz bir davette elit insanlarla tanışma fırsatı elde edeceksiniz. Özellikle sanat ve kültürel etkinliklerde söz sahibi kişilerle kuracağınız diyaloglar sayesinde sosyal yaşamınızı renklendirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Son derece hızlı ve aktif bir gün. Ancak bazı konularda sizi engelleyen gelişmelere karşı dikkatli olmalısınız. Öncelikle ilişkilerden kaynaklanan sorumluluklar ve muhalefet sizi gerecek. Uzlaşı içinde olmalısınız. Diğer taraftan iş hayatınız önceliğiniz korumakta. Yeni başlangıçlara hazırlandığınız bu dönem zihinsel çalışmalarınız hız kazanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir. Kader ortaklığı gibi yaşadığınız dostluğunuz, geleceğiniz bakımından da çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Tasarruflarınızı bugünlerde karşılaşacağınız önerilere karşı korumaya almanız gerekebilir. Para konularında, onu daha önemser davranışlara girmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Haziran 2019)
Kontrol edemediğiniz ve sizi duygusal yönden rahatsız eden konular gündemde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed