Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Bazı fikirlerinizi veya haksızlık içerdiğini düşündüğünüz şeyleri tarafsız şekilde ele alabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler sizi hafife aldıklarını fark edebilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Enerjik ve hareket dolu bir gün. Kısa yolculuklar ya da eğitimle ilgili konularda oldukça aktif davranabilirsiniz. Çevrenizi etkilemekte başarılı olacağınız bugün, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde rahat olacaksınız. Genel psikolojiniz meslek ve aile yaşantınızı da olumlu etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Yeni atılım dönemindesiniz. Aşk ilişkileriniz son derece mükemmel giderken işinizde de yıldızınız parlıyor. Ancak fazla alıngan davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Doğruları konuşmanın ve gerçek fikrinizi çekinmeden beyan etmenin istemesen de olsa iletişim kazalarına neden olabileceği bir gündesiniz. “Beni kabul eden böyle kabul etsin” diyen sivri tavırlar sorun çözücü olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Hayatınıza hareket katan pek çok gelişme söz konusu. Sosyal ilişkilerin getirdiği canlılıkla güne hevesli başlıyorsunuz. Arkadaşlıklar ve yeni ilişkiler sizi motive edebilir. Başkalarının öncelikli olacağı faydalı konulara yönelmeniz için beklediğiniz destekleri bulacaksınız. Ortak çalışmalarda kişiliğinizi ortaya koymanız açısından olumlu şartlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Kasım 2020)
İş arkadaşlarınızla bazı ortak çalışmalara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Yeni projeler üretebileceğiniz gibi farklı iş alanlarıyla tanışma olanağınız da olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok! Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Kasım 2020)
Paranızı değerlendirme niyetleri için henüz erken. Suların biraz daha durulmasın beklemeni daha akılcı olabilir. Yakında yaşayacağınız bir para tartışmasında uzlaşmacı bir tavır sizi karlı çıkartacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Kasım 2020)
İş yaşamınızda sevgilinizin merak ettiği bazı konular var. Fazla geniş davranmayıp sevgilinizi rahatlatmanız yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed