Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Özgürlük isteğinizin yükselmesi ilişkilerinize de yansırken altı sağlam olmayan bir birlikteliğiniz varsa kendinize yeni bir yol çizmek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Bugün çok tanıdık bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Bu, kendinize güveninizi zedelemese de, sizi fazlasıyla sarsabilir. Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartı anlamlar yüklüyorsunuz. Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan başınıza sorunlar açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Bekarlar için bugün hayatArkadaşı seçimi arifesi.Sizler tam anlamı ile aşkıve mutluluğu hak edenkişilersiniz. Değişime_hazırhissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Projelerinizi değerlendirmek için büyük çaba gösteriyor, sürekli sunumlar için yoğun bir görüşme trafiğinde oluyorsunuz. Hedeflediğiniz başarı için çok çaba ve sabır gerekiyor. Elinize geçecek toplu parayla borçlarınızı tamamen kapatmalısınız. Aşk hayatınızda kalbinize kulak verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Parasal meseleler üzerinde daha ciddiyetle durmanız gerekecek. Nakit ihtiyacınızın artabileceği bu günlerde ekonomi yapmanızda yarar var. Birikimlerinizi daha iyi değerlendirme yolları aramalısınız. Çalışma kapasiteniz ve işten gelecek kaynaklar da söz konusu. Başkalarından beklediğiniz kaynaklar konusunda bir süre daha beklemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Bugün çok aktif bir işgünü olmasa da sevindirici gelişmeler sizin ve patronunuzun yüzünü güldürecek. Yükselmeniz için kapılar açılıyor. Fırsatların peşini bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Şubat 2021)
İlişkinizde fazla alınganlık yapmanız, gereksiz endişelere kapılmanıza neden olabilir. Aşk konusunda cesur davranabilirseniz, hayatta başka heyecanlar da olduğunu fark edeceksiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olun. Uzun zamandır beklediğiniz iş fırsatı karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Elinizdeki parayla yetinebilmeniz sizi yakında ciddi sıkıntılara sokabilir. Biraz daha hırslı davranmalısınız. Paraya herkes gibi sizin de çok ihtiyacınız var, bunu artık kabullenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Şubat 2021)
Size yapılan uyarıları dikkate alır, üzerine düşünürseniz, ruh haliniz değişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed