Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Kızgınlık hissedebilirsiniz, bu doğrultuda ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız karşınızdaki insanın hissi durumunu çabuk kavrayabiliyorsunuz ve bugün hissi yönden güçlü sayılırsınız, kolay yaşama arzusundasınız ve genelde moraliniz yerinde ve neşel Kızgınlık sizi belirlememeli ve buna izin vermemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Bugünlerde yaşadığınız çözümsüzlükte doğrudan bir sorumluluğunuz yok, ama bu sizi yeterince rahatlatamıyor. Daha üretken olmak istiyorsunuz. Bunun için sizi yüreklendirmesini beklediğiniz kişiler var. Onlardan bekledikleriniz bir kısmı bugün gerçekleşebilir. Size dostça davrananları ciddiye almanız, pek çok problemi çözmenizi kolaylaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Kartınız Yolculuk... Aklınız yerinde değil gibi görünüyor. Sıkıcı bir ortamda olup da sürekli eğlenceli ortamları düşler haliniz var. Yakın zamanda mutlu olacaksınız gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Çok fazla insanla bir araya gelip hem keyifli hem de verimli sohbetlerin ortasında kalacaksınız. Kalabalık fobinizin üstesinden gelmeye çalışın. Dostluğun tadını gereksiz korkularla bozmayın. Topluluk önünde bir konuşma yapmanız gerekebilir. Üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Sizi son derece yoran tempo yavaşlıyor. Bugün günlük işler ve iş ortamındaki detaylar daha fazla ilginizi çekebilir. Günlük düzeninizi yeniden kurmak ve rahat bir çalışma sistemi planlamak üzere uygun şartlar yaratabilirsiniz. Zaman alan işleri ise değişik çalışma biçimleri kullanarak aşıyorsunuz. Beraber çalışılan kişilerle daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Eylül 2020)
İş hayatınızda sıkıcı bir gün sizi bekliyor. Bugün iş veriminiz oldukça düşük olacak. Sık sık çalışma molalarını uzatacak, işten kaçmak için elinizden ne geliyorsa yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Özel hayatınızda her şey yolunda. Bu kez şansın da sizi sonuna kadar desteklediğini düşünüyor ve her gün yeni bir olumluluğu fark ederek, yaşadığınız ilişkiyi gereksiz yere geciktirdiğiniz için hafif pişmanlıklar duyuyorsunuz.Çalıştığınız işinize engel olmayacak ilave bir iş arayışınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Bugün parasal konularda dikkatli olmalısınız. Gereksiz masraflar yapmanız veya bütçeniz üzerinde harcamalar yapmaya mecbur olmanız da mümkündür.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Geleceğe ait planlarınızı yeniden, daha dikkatli bir biçimde ele almak faydalı olabilir. Özellikle sosyal çevrenizde değişiklikleri göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed