Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Karşınızdakilere zannettikleri kadar saf olmadığınızı belli etmeniz menfaatiniz icabıdır. Ne olursa olsun durumu göğüslemeli ve sorumluluklarınızı üstlenmelisiniz. Yeni gelişmeler yoğun çalışmalar içinde olmanızı gerektiriyor. Gereken konuşmaları yapmaktan çekinmemenz gerekiyor. Hayatınızı daha iyi düzenleme imkanları yakalayabilirsiniz. Gelişmeleri değerlendirmek için henüz çok erkendir. Çevrenizde size kızan fakat şimdilik belli etmeyen birisi var. Halletmeniz gereken ani bir iş rahatınızı bozabilir. Bununla uğraşmayı göze almak zorundasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Korumak, kollamak zorunda olduğunuzu hissettiğiniz bir yakınınız davranışlarıyla sizi üzebilir. Onu sorumsuz buluyorsunuz ama bunu açık açık söyleyemeyeceksiniz.Aslında onun bunu duyması gerekiyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber bugün size ulaşabilir. Bu haber küçük bir para probleminizi çözmenize de yardımcıolacak. Soğuk içeceklere dikkat edin, boğazınız ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Ay'ın bulunduğu konum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. Siz üzerine gittikçe, onlar kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olacağı için kendinizi kontrol etmek zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz zamanın ve onlarla olan ilişkilerinizin önem kazanacağı bir tatil günü olacak. Özellikle yakın çevrenizde olup her zaman yüz yüze baktığınız kişilere biraz daha fazla özen gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Sosyal hayatınız ve çevreniz yenileniyor. Kısa vadede çok şey başarabilir, başkalarına yararlı çalışmalardan somut sonuçlar alabilirsiniz. Yeni örgütlenmelerin getireceği sorumluluklar da sizi oyalayacaktır. Arkadaşlıklar açısından canlı ve keyifli zamanlar yaşamanız yanında, geleceğe yönelik planlarınızı iyi yönetebileceğiniz günlerden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Ãœzerinize aşırı yük alıyorsunuz. Dayanışma anlayışınızda biraz aşırılıklar var. Kendinizi abartılı bir şekilde ön plana atmamanız halinde, kimseye borçlu kalmış olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Maddi konuların ön plana gelebileceği bugün, alacak verecek konularından huzursuzluk duyabilirsiniz. Ani masraflar bütçenizi dengelemekte güçlük yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2019)
Öfkenizi kontrol altında tutmalı ve ani kararlar vermemelisiniz. Yeni bir karar almamaya ve girişimde bulunmamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed