Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Bugün, dünün devamı niteliğinde bir gün. Tekrar nostalji yaşayacağınız, geçmişte yaşanılan olayların belki de sizi biraz zor durumda bırakabileceği bir gün. Sizler, gizliliğe çok önem veren bireyler olduğunuz için bazı konularda ekstra dikkatli olmanız gerekebilir. Sırlarınızı kiminle paylaştığınıza bu anlamda dikkat edin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Çok göz önünde yaşadığınız için arzularınız ve beklentileriniz size özel kalamıyor. Pek çok kişi yaşamınız hakkında konuşuyor. Bugün, çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyorsunuz, bu değişiklikler için fırsat kapınıza gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Partnerinizle uyum içinde olmanıza rağmen geniş çapta plan yapmanız gerektiğini unutabilirsiniz. Bugün, geçici şeyler düşünmek yerine ayaklarınızın yere sağlam basmasını gerektiren işlerle uğraşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
İkili ilişkileriniz güçlü. Buna rağmen kararsızlığınız yüzünden oldukça tatsız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizce çok önemli sandığınız bazı fikirleriniz nedeniyle çevreden olumsuz tepki alabilirsiniz. Maddi konularda sıkıntılarınız uzun süre devam etmeyecek. Sevdiğiniz kişiye de zaman ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Çevrenizde yaşanmaya başlayan bazı değişiklikler var. Uyum göstermek, akılcı kararlar almak konusunda zorlanabilirsiniz. Önemli planlarınızı şimdilik bekletmeli, hangi yöne gitmek istediğinizden emin olmalısınız. Geçmişin yeniden gündeme gelmesi ile tatsız olaylar da sizi etkileyebilir. Daha fazla fedakarlık yapmanız gereken konular dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek. Epeydir beklenen düzenlemeyle ilgili yakında yeni gelişmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var, fakat üzerinde plan yapmak, düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Para durumunuz açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklediğiniz bir yerden para ulaşabilir bugün. Bu parayı yatırım amaçlı kullanmak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Bugün bir miktar planlı olmakta fayda var. Mesleki konular fazlasıyla vurgulanırken çok çaba sarf edeceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed