Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Gününüzü verimli geçirme çabasında olmalı ve ilgi bekleyen duygusal ya da gerilim içeren konulara zaman harcamalısınız. Bir taraftan keyif aldığınız şeylerle uğraşırken bir taraftan da işlere vakit ayırmanız yeni fırsat ve teklifleri gündeme getirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, bazı eleme niyetlerini ortaya çıkartabilir. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Kartınız Hayal... Olaylara sakin mizaçla bakıyor ve çok yönlü düşünerek hareket ediyorsunuz. Bugünlerde insanlara nasıl hitap edeceğinizi çok iyi biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Çevrenize kızdığınız anda duygularınızı içinize kilitliyor, kimseyle konuşmak istemiyorsunuz. Gerilimlerden uzak durmalı, kendinizi rahatlatacak ortamları tercih etmelisiniz. Yoğun iş temponuz sizi yoruyor. Duygusal ilişkinizde birlikteliğinizi güçlü kılmak için fedakârlıklarda bulunmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Yakın çevrede sizi harekete geçiren pek çok gelişme var. Girişimci yanlarınızı kullanarak eyleme dönüştürebilirsiniz. Eğitim çalışmalarında net kararlar vermek üzere yola çıkacaksınız. Bekleyen ve üzerinde durulması gereken planlar bu dönem hızlı ilerleyecektir. Kardeşlerle ilgili konular da sizi memnun edecek biçimde gelişmeye başlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Eylül 2020)
İş yaşamınızda yeni bir süreci adımlıyorsunuz. Birçok yeniliği bir arada barındıran bu süreç, sizi çok kazançlı çıkartabilir. Önümüzdeki günlerde cesaret ve doğru kararlar gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Paranızı değerlendirmek için aldığınız değişik tavsiyeler, sizi yeni açılımlara yöneltebilir. Ama beri yanda paranızın şimdiki yerinde hiç olmazsa değerini koruduğunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Kullanılmaya açık olduğunuz bir oluşum içine katılmanız istenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed