Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Bugünlerde, entelektüel paylaşımlar, kültürel ya da sanatsal aktiviteler artıyor, hayattan keyif alıyorsunuz ve yaratıcılığınız çok yüksek olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İstekleri artan kişiler veya yetişilmesi gereken konular biraz zorlayıcı olabilir. Uzman veya tecrübeli kişilerin fikirlerine danışabileceğimiz bir gündeyiz. Sabah saatlerinde, fikirlerimizi açıkça ve istediğimiz şekilde ifade edebiliriz. Bilgi edinmek için uygun saatlerdeyiz. Öğle sonrası ise, çekişmeli diyaloglar, stresli durumlar veya beklenmedik tepkiler ya da gelişmeler söz konusu olabilir. 14.00 Sonrası ise, halsizlik, kararsızlık, isteksizlik, ne yöne gideceğini bilememe durumu ve belirsizlikler gündeme gelebilir. Yine de, Merkür ün olumlu açıları, dün yazdığımız etkileri hayatlarımızda uygulamamıza olanak sağlayacak ve anlaşmalar, yazışmalar, görüşmeler, sınavlar, raporlar, işle, parayla, ticaretle ilgili konularda faydalı adımlar atmamızı destekleyecektir. Olaylara farklı yaklaşıyoruz, özgün fikirlerimiz var. Yaratıcılığımız da oldukça yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman, zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyorsunuz, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor. Bugün yine bu tür davranışlar gündeme gelebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük projeler de yaşamınızı doldurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Kartınız Kader Çarkı... İş yaşamınız yeniden gözden geçirmeye değer. Zira kartınızın da belirlediği gibi kader çarkınız kendi avuçlarınızın içinde. Sevdiklerinizi yanıltmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Eşiniz ya da ortağınızla güç savaşına girmek için çok da uygun bir gün olmayabilir. Hangi işi hanginizin üstlenmesi gerektiği konusuna çok fazla takılmamaya çalışın. Adalet her zaman orta noktada buluşmakla sağlanmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Parasal konularınız ve gelir kaynaklarınız üzerinde ciddiyetle durmanız gerekiyor. Bütçenizi zorlayan giderleri kısmalı ve yatırım planlarınızda akılcı olmalısınız. Para ihtiyacınızın artabileceği bu dönem ödemeler dengenizi gözden geçirebilirsiniz. İş hayatında daha atılgan olabileceğiniz imkanlar size yeni kazançlar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Önümüzdeki günler içinde bir yolculuğunuz var. Son yaptığınız görüşmelerin sonucuyla ilgili acelecilik içindesiniz. Zaman gerektiren konularda biraz daha sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Arkanızı sağlamda hissedebileceğiniz bir tasarrufunuz yok ve de zor kazanıyorsunuz. Buna rağmen kolay harcıyorsunuz. Bu yüzden de genel olarak bir para sorunu içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Ertelediğiniz çözümsüzlükler, beklenmedik yeni gelişmelerle bir anda ivedilik gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed