Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Yeni bilgiler ortaya çıkabilir veya yeni haberlere göre bazı planlarınızı ya da hareketlerinizi yeniden planlayarak veya gerekli değişiklikleri yaparak daha iyi bir konuma gelebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Bugüne iyi başlayacaksınız fakat ilerleyen zamanlarda bazı gerginlikler olabilir. Kendinizi daha iyi tanımak için arkadaşlarınızla vakit geçirmelisiniz. Öte yandan uzun bir süredir beklediğiniz önemli bir haber bugün size ulaşabilir. Bu haber belki sizin için bir umut kaynağı fakat yaratacağı fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Bugünlerde hijyen sizin içinçok önemli. Bulunduğunuzhemen her ortamıntemizliğine çok dikkatediyorsunuz. İş yerinizdebilhassa daha dikkatlisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Geçmişle ilgili bir bağınızı uzun zamandır zorluyor koparmaya çalışıyorsunuz. Size değer verenleri fark edin. Yeni bir şey yaşamadan güvensizlikten kurtulamazsınız. İşinize hareket geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Ortağın para durumu ile ilgilenmeniz gerekiyor. Zira sizi etkileyen gelişmeler başkalarının kaynaklarına ihtiyaç duyacağınız şartlara dikkat çekmekte. Aynı zamanda borç alacak sorunları karşısında daha köklü çözümler üretmek durumundasınız. Yakın ilişkilerde ise ifade edilemeyen durumlar var. Derin paylaşımların içinde olduğunuz bugün huzursuzluğunuz artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Zihinsel olarak son derece aktif olmanız iş yaşamınızda size bazı başarılar kazandıracaktır. Daha çok ekip halinde çalışmaya yatkın olacaksınız ve işbirliklerinizin sonuçları sizin için olumlu olacaktır. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. Bugün girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz. Kendinize olan güveniniz artıyor. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız. Ancak kararlarınızda aceleci olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Parayı iyi koruyor, ama gerekli durumlarda da çekinmeden saçabiliyorsunuz. Bu konularda biraz fazlaca paylaşmacı birisiniz. Yakın zamanda sevinçli para haberleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Kitaplarınızı elinizden düşürmeyin, yeni yeni kitaplar alın okuyun. Kafanızda oluşturduğunuz önemli bir tez var, onunla ilgili araştırmalara hız verin. Orta vadeli başarılar sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed