Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Kariyerinizle ilgili yapacağınız görüşmeler olumlu sonuçlar verebilir. Bu konudaki üstün beceriniz ve ikna yeteneğiniz sayesinde karşınızdaki kişilerin beğenisini kazanabilirsiniz. Aynı zamanda başka yerlerden de gelecek teklifleri aynı anda değerlendirmek isteyebilir ve bu konuda biraz kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Akşam saatlerinde, kalabalık bir konuk ağırlayacağınız haberi size kısa bir kaygı yaşatabilir. Ama gelenlerle birlikte olma isteğiniz, sonradan ağır basacak. Bugün içinizdeki sebebini belli bir nedene dayandıramadığınız canlılık çevrenizdekilere de yansıyor. Duygu dünyanızdaki yeni hareketliliğin bu coşku için yeterli olmadığı düşünülüyor. İyi tanıyanlarınızın sizinle ilgili böyle yorumları var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
İş ve özel hayatınız birbirine karışmış durumda. Mantıklı düşünüp bunları bir çözüme kavuşturmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Para kaynağı ve yatırımlar konusunda ilk adımı atma ihtiyacında olacaksınız. Yeni ay ve güneş tutulması sizi bu açılardan etkileyecek ve fırsatlar yaratacak. Yeni ve yabancı insanların sizi yanıltmasına izin vermezseniz, aklınız da bu konulara odaklanabilecek. Adımları kontrollü atın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Ortaklıkların getirdiği parasal sorunlar sizi endişeli kılmakta. Aşırı risk alan yanlarınızı kontrol etmeli, temkinli olmalısınız. Borç alacak konuları ile ilgili yeni çözüm arayışlarında aceleci olmamanız gerek. Beklediğiniz maddi destekler konusunda bazı engeller öne çıkabilir. Eşin para durumu size beklemediğiniz yeni sorumluluklar getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
İş ortamınızda uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, yakında bir miktar para katılımı gerektirebilir. Bir iş bağlantınızla ilgili barındırdığınız endişelerde haklılıklar görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Özel hayatınızda kendinizi ortaya koyuş biçiminiz çok sert. Sevdiğiniz kişi de çok alışık olmadığı bu durum karşısında bocalayabilir. Neyse ki akşama daha iyimser bakabileceksiniz. Mesleğinizle ilgili yeni projelerin temellerini atmak için son derece uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Parasal bakımdan önümüzdeki günlerde daha rahat yaşayacaksınız. Beklenmedik bir masraf hafta sonuna doğru birden karşınıza çıkabilir. Fakat dikkatli ve ölçülü olduğunuz sürece bu ani harcamanız sizin için büyük bir sorun teşkil etmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Gergin bir gün. Özellikle işe ait stresler ilişkilerinize güçlü bir şekilde yansıyacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed