Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2021)
Aşırı heyecanlanmayın, bundan dolayı çok önem verdiğiniz bir işi karıştırabilirsiniz.Yeni şeylerden mesela yeni ilişkiler, tanışmalar, işler ya da alış veriş gibi şeylerden uzak durmalısınız. Bir yolculuk nedeniyle eşinizden ya da birlikte olduğunuz kimseden uzak kalmanız ihtimali de var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Temmuz 2021)
Canlı hayata bağlı birisiniz. Ama bu özellikleriniz istediğiniz yaşamı size sağlayamıyor. Bugünlerde can sıkıntısına çok açık bir durumda görünüyorsunuz. Gelecek günlerde hayallerinizi kıyısından, köşesinden de olsa, yakalayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2021)
Kartınız Ay... Kendinizi romantikliğe, sakinliğe, karanlığa teslim ediyorsunuz. Sakin bir tatil kaçınılmaz olarak size iyi gelecek. Kalbinizin kapılarını partnerinize kapatmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2021)
İlişkinizin mutluluğu açısından düşüncelerinizi sevdiğiniz kişiyle paylaşmalısınız. İş hayatınızda büyük başarılara imza atmanıza rağmen hâlâ aklınızdan yeni atılımlar geçiyor. Sağlık durumunuz çok iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2021)
Sosyal hayatınız ve çevreniz yenileniyor. Kısa vadede çok şey başarabilir, başkalarına yararlı çalışmalardan somut sonuçlar alabilirsiniz. Yeni örgütlenmelerin getireceği sorumluluklar da sizi oyalayacaktır. Arkadaşlıklar açısından canlı ve keyifli zamanlar yaşamanız yanında, geleceğe yönelik planlarınızı iyi yönetebileceğiniz günlerden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Temmuz 2021)
Proje ve girişimlerinizi uygulamaya koymak için uygun bir gün. Günlükişlerinizde huzursuz bir tutum izlemeniz hem sizi, hem de etrafınızı rahatsız edebilir. Kendinize ve çalışma arkadaşlarınıza zarar veriyorsunuz sadece.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2021)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Temmuz 2021)
Geçtiğimiz günlerde bazı harcamalarınız oldu. Bu gün yapmış olduğunuz bu harcamalar için hayıflanacağınız bir gün olacak. Zira bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Temmuz 2021)
Yakın çevrenizdeki gelişmeler huzursuzluk yaratabilir. Bugün daha esnek olmaya bakmalı, yeni başlangıçlar yaparken çevresel şartlara önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed