Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Aşk hayatınızda duygusal anlamda yenilenme arzunuzun yüksek olması sebebiyle ilişkinizde bir ikileme düşmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Bilinçaltınızın olumlu etkilenip huzur bulabileceğiniz bir gün. Kalabalıktan rahatsız olabilir sessiz ortamlarda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bugün ne kadar düzenli ve organize davranırsanız o kadar kazançlı çıkarsınız. Bugün, düşüncelerinizi organize edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Fikir alışverişinde bulunayım derken, ani tartışmalar içine girebilirsiniz. Birileri sanki size komplo kuruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Sevgilinizle ilgili planlarınızda değişiklikler olabilir. Düşüncelerinizi açıklamadan önce bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var. İyimser olmaya çalışın. İşinizde gösterdiğiniz sabrın karşılığını almak üzeresiniz. Arzu ettiginiz sonuca bu kadar yaklaştıktan sonra geri dönmek olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
İletişim ağınız genişlerken, yakın çevrede başlayan konuşmalar, alacağınız haberler gündemi belirleyecek. Eğitsel çalışmaların arttığı bu dönem başkaları ile fikir alışverişi içinde olmaya özen gösterin. Zihinsel faaliyetlerin yoğunlaşması üzerine daha esnek planlar yapmalı, işle ilgili projelerle de yer açmalısınız. Karasızlık yaşadığınız konularda acele etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Yakın bir dostunuzla yaşadığınız dayanışma, altından kalkması zor gibi görünen sorunları kolayca aşmanıza neden olacak. Bazı iş birlikleriniz bir süre daha sürecek gibi görünüyor. Ekonomik olarak da önemli gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Başka bir ülkede yaşayan yakınlarınız misafiriniz olacaklar. Onları özlediniz, size iyi gelecek. Ama sizin için daha önemli olan, size verecekleri maddi destek. Ãœstelik de borç değil, bağış. Küçük bir para ama sizin bir sorununuzuhalledeceği için mutlusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Kendinize duyduğunuz güven, bazı özel durumlarda, almaya çalıştığınız sonuçları güçleştiriyor. Özgüveninizi aşırılıklardan korumanız birtakım becerilerinizi daha da netleştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed