Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Ayın son günlerinde bazı engeller veya aksiliklerle karşılaşabilirsiniz, ama hepsini bertaraf etme şansınız olacaktır. Ardından, yenilikler, yeni kişiler, aile ilişkileri, evle ilgili alım satım kiralama, tadilat, dekorasyon v.b konular ve keyifli diyaloglar ön planda. Temmuz ayında, beklediğiniz büyük gün sonunda geldi gibi hissedebilirsiniz. Tüm gayretlerinizin karşılığını almak hoşunuza gidecek. Başarılarınızın tadını çıkartmaya başlıyorsunuz. Sevgili arkadaşlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın gezegen hareketlerinin bizi nasıl etkileyeceğine dair yazımı da hurriyet sosyalde yazarlar bölümündeki köşemde bulabilirsiniz. Hepinize mutlu günler, sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, zihninizi sürekli onunla meşgul ediyorsunuz. İnsan ilişkilerinizdeki problemleri azaltmak sizin elinizde. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Bugün meraklı, sahiplenen ve biraz da huzursuz birisiniz. İnsanların dikkatini çekmek için böyle davranışlar sergiliyorsunuz. Dış görünümünüz etkileyici olduğu için bunun rahatlığını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Bugün duyacağınız haberler kafanızı oldukça karıştırabilir. Eğer karar vermenizi zorlaştıracak nitelikte bir konuşma yaşarsanız belirsizlikleri netleştirmek için sizin kimsenin aklına gelmeyecek soruları sormanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
İlişkilerin ve ortaklıkların hayatınızdaki yeri önemli olacak. Başkalarından alacağınız önerilerle yenilikler yaşamanız çok olası. Ancak bir yandan da tek başına karar almakta ısrarcı olmamalısınız. Süregelen işlerin getirdiği sorumlulukları bir kenara itmeniz zor. Yakın ilişkiler ya da arkadaşlıklar üzerinden yaşanacak gerginliklere dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Haziran 2018)
İş yaşamınızda güne hareketli bir başlangıç yapacaksınız ve yeni bazı girişimlerde bulunma şansınız olacaktır. Oldukça enerjik etkiler altında olacaksınız ve enerjinizi doğru olarak kullanabileceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili konularda disiplinli bir şekilde çalışma imkanı bulacaksınız. Günlük rutin işlerinize istikrarlı olarak devam edebileceksiniz. Ancak yeni girişimlerinizi sabah saatleri yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Birikimleriniz var. Bunu ilave bir işte değerlendirip değerlendiremeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Esasında size bu öneriyle yaklaşan biri var. Aynı zamanda paranızın çarçur olacağı endişesi de taşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Bugün bilinçaltınızdan kaynaklanabilecek sorunların sizi olumsuz olarak etkieyebileceği bir gündesiniz. Gerçeklerden kaçma eğiliminiz uzun vadede size zarar verebilir. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed