Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Belli başlı tartışmaların dışında kalmaya gayret etmelisiniz. İnsanlar dinlemekten çok, tepki vermek eğilimindeler bugün için. Karşı taraf üzerinde uzun süreli etkileri olabilecek kararlar alamamanızda fayda var. Özel yaşamınızla ilgili ya da yanlış iletişim veya yanlış anlaşılmalara bağlı problemler yaşanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Arkadaş çevreniz ve onlarla ilişkileriniz tüm sosyal tatminlerinizi karşılayabiliyor. Ama bu yoğunluk birtakım zaaflı kişilikleri sizden gizleyebiliyor. Dostluk adına üstlendiğiniz yükümlülüklerin bir kısmını, yoğun sevgi ortamınızdan arınarak değerlendirmeniz yararlı olacak. Aileniz sizden bir konuda destek bekliyor, bunu fark etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Kartınız Gereklilik... Duygularınızı kontrol altına almaya ihtiyacınız var. Çok tutarsız davranıyorsunuz. Sevmek ve sahiplenilmek istiyor fakat kimseye bağlanmak istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Bugün bağımsız hareket etmek isteyeceksiniz. Duygularınızda sınır tanımıyorsunuz. Bilinçaltınız oldukça yoğun. Kişisel egolarınız yüzünden zor anlar geçirebilirsiniz. Başarıya ulaşmak için göstereceğiniz büyük çaba sayesinde bazı engelleri kısa sürede aşacaksınız. Maddi durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Ay burcunuzda ilerlemekte ve sizi kararlı kılmakta. Pek çok konuda yenilenme yaşadığınız bu dönem başarı sizinle. Özellikle düşündüğünüz başlangıçlar için uygun şartlar içindesiniz. İsteklerinizi olay elde edebileceğiniz imkanlar ise yurt dışı bağlantılı konuları içine alabilir. İkili ilişkilerde yaşadığınız karşıtlıklar, bazı riskler getirecektir. Uzlaşı içinde olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Kendinizi ruhsal yönden iş yerinde gelişime açık hissedebileceğiniz birgündesiniz. Yalnız başınıza yürütebileceğiniz çalışmalar bugün daha verimli olacaktır. Çevresel faktörler sizi fazlasıyla etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Kalbinizin kapısını biraz aralayın, hayal edemeyeceğiniz mutluluklar sizi bekliyor. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız. Mesleğinizle ilgili verimli görüşmeler içindesiniz. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Para durumunuzda bugün beklediğiniz gelişme gerçekleşmeyecek. Ufak tefek yapacağınız harcamalar toplamda büyük miktarlar tutabilir. Haftalık bütçenizi planlasanız iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Sevdiğiniz bir insan sıkıntılarıyla sizi üzmek istemediği için, bunları sizden saklıyor. Ona derdini sorun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed