Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Yakın çevrenizin söylediklerini bugün içsel anlamda fazlasıyla benimseyebilir ve onların sözleri ile yaşamınızda bazı kararlar almak durumunda hissedebilirsiniz. Özel hayatınızı mercek altına alabilir ve yaptığınız hataları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yaşamda hatalarımızın olması çok muhtemeldir ancak hatalarımızı telafi etmenin de yolları vardır. Eğer bir şeyleri kaybetmek değil kazanmak istiyorsanız bunun için elinizden gelenin belki de daha fazlasını yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mart 2018)
Aldığınız gerilimli açı bugün, aileniz ve paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor. Paylaşımla ilgili konular gündemde olabilir, kendinizin olduğu kadar başkalarının sorunlarıyla da da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uzaklarla olan iletişiminizin yoğun olabileceği bugün, sürpriz ziyaretlere açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
AŞK: Bugün inatçı, başına buyruktavırlarınızla partneriniziküstürüyorsunuz. Ani parlamanızani sönmenize sebep olacak. Aşkkonusundaki sıkıntıları kendinizyaratıyorsunuz bunu bilin.PARA: Tutkulu, gayretli vebeceriklisiniz. İş konusunda size hiç kimse hayırdiyemez. Çalışkansınız ama biraz işinizde şıpsevdidavranarak biri bitmeden diğerine atlıyorsunuz.SAĞLIK: Gününüzü hareketsiz geçireceksiniz.Diz kapaklarınızda sorunlar başgösterebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Ask hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar, kendinizi bir anlamda iyi hissetmenizi sağlayacak. Yeni iş ilişkilerine girmekten kaçının. Sorunlarınızı tek başınıza çözmeye kalkışmayın. Bir dostunuzdan destek isteyin. Beklediğiniz haber çok yakında geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Sizi yoran ve beklemede kalan pek çok işe yöneliyorsunuz. Daha bilinçli olacak, iş ortamında yenilikleri uygular duruma geleceksiniz. Daha etkin olacağınız organize konular hız kazanırken, aşırı yorgunluklar ve sağlıkla ilgili endişeler taşımaktasınız. Biraz dinlenmek, hafta sonu hayatınıza keyif getirecek arkadaşlıkları öne almakta yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mart 2018)
İş yaşamınızda daha çok geleceğe yönelik çalışmalar yapacağınız ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Çalışma temponuzda da bir artış belirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mart 2018)
Yakında kaçamayacağınız büyük bir alışverişiniz var. Paranın doğurduğu sorunlarla yakından tanışık olmanız, sizi sıkı önlemlere yöneltiyor. Küçük de olsa, her zaman kenarda bir birikimi koruyabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mart 2018)
Aşk hayatınızdaki isteğe bağlı olası hareketlilik, iler ki zamanlarda anı defterinizden yırtıp atmak isteyeceğiniz bir macera gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed