Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Bazı iş, ilişki, düzenleme veya anlaşmalarda sabrınız zorlanıyor olabilir. Sizi zorlayan bu durumları sonlandırmanız daha faydalı dğzenlemelere zaman ayırmanıza yardım edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mart 2019)
Arkadaşlarınızla grup aktivitelerine açık olduğunuz bir gündesiniz. Onlarla bazı kültürel faaliyetlere katılabilir veya kendi aranızda toplantılar düzenleyebilirsiniz. Başarılı bir iş yaşamı sizi bekliyor. Hayatınızda pek çok bakımdan şanslı bir konumdasınız. Ancak ruh halinizdeki değişimleri olduğu gibi dışarı yansıtmak yerine daha sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Hem radikal hem de duygusal olmaya çalışıyorsunuz. Ama bu durumu idare edecek güce sahip değilsiniz. Duygusal yönünüz ağır bastığı için hata yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Sevgilinizle bazı problemleriniz var. Kendi hatalarınızı kabul etmezseniz durumu düzeltme yolunda bir adım atamazsınız. Doğru yolda ilk adım ve teşebbüs sizden gelmeli. İş yaşamınızdaki disiplin konusunda ödün vermiyorsunuz. Bu alanda biraz daha esnek olmanız yararınıza olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Alışılmışın dışında etkiler sizi harekete geçiriyor. Düşüncelerinizi daha farklı yollardan ortaya koymakta kararlısınız. Daha fazla iletişim içinde olacağınız zihinsel çalışmalar ise size canlı ve verimli bir gün yaşatabilir. Bilgilerinizi başkalarına aktarmaktan keyif alıyorsunuz. Yeni organizasyonlar ve dostluklar ise canlılık kazanabilir. Zorunlu kısa yolculuklar dikkat çekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mart 2019)
Çıkarlarınızı savunmak durumunda kalacağınız rekabetler yaşayacaksınız. Girişim konularında çekimserliği bir kenara atma zamanı. Bugünlerde bazı yarışlar içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2019)
Mutlu ve doyumlu bir ilişki içindesiniz. Çok fazla bir arada olmanın ilişkiye zarar vermeyeceğini kanıtladınız. Bugünlerde yeni kararlar mutluluğunuzu pekiştirebilir. Çalışma hayatınızda yüksek performans ve ataklığınızla başarıyı yakalamaya adaysınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mart 2019)
Eleştirilere olumlu bakmanız gerekiyor. Çoğu sizi olumlu anlamda değiştirmeye yönelik. Bütçeniz bugünlerde zorunlu harcamaların dışına çıkmaya pek uygun değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mart 2019)
Bugün özellikle ulaşım sorunlarına dikkat etmelisiniz. Bu sorunlar bazı randevularınıza geç kalmanıza sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed