Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Geçmişle bağlantılı kararlarlar alabilirsiniz veya geçmişte yaşanmış olan bazı olaylar alacağınız kararlarda etkili olabilir. Mutlu olma şansınız varsa bu fırsatı tepmemenizde fayda var. Öncelikle kendinizi düşünerek planlar yapmalı ya da ilerlemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabahın erken saatlerinde ve öğle sonrası süreçte stresli durumlar veya ilişkiler gündemde olabilir bazılarımız için. Kontrollü olmaya dikkat edelim. Beklenmedik değişiklikler söz konusu olabilir. İlişkilerimizde ve iş birliklerimizde anlayışlı olmaya ve tartışmalı ortamlardan uzak durmaya gayret gösterelim. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Yakın bir zaman içinde özel görüşmeleriniz var. Bunun ne tür bir görüşme olacağı belli olmasa da, sevinçlerinizin olacağı kesin görünüyor. Aldığınız bir tavsiyeyi iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. Düzgün dostlar içindesiniz. Bu konuda seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğiniz ve dostluğa bakışınız da belirleyici.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
AŞK: Bugün ayaklarınız yerdenkesiliyor, müjdeler olsunsevdiğinizden sizi memnunedecek haber geliyor. Artıkpozitif olmalı ve onun teklifiniyanıtlamalısınız. İlk adımı onunatması sizi rahatlatmışa benziyor.PARA: Güzel ve kalıcı iş yapmak istiyorsunuz amabugünlerde şansınız buna elverişli değil. Mevcutolan işinizi devam ettirmelisiniz.SAĞLIK: Ani gelişen olaylar sebebi ile bugünbaşkalarının sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Gezi ve eğitim amaçlı fırsatlarla dolu, yeniliklere açık bir gün. Bilgi akışı ve haber trafiği yoğun olabilir. Sizin bilginizin üstünlüğüne inansanız bile mütevazı bir şekilde söylenenleri dinleyip önce dikkate değer olup olmadığını tartmaya çalışın. Belki size bir şeyler katabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Güne hareketli bir başlangıç yapabilirsiniz. İletişim konularında yoğun ve isteklisiniz. Öğlen saatlerinde işinize olan dikkatiniz yerine eve daha çok yönelebilirsiniz. Evinizin tatlı sıcaklığı sizi çağıracak. Bugün aile büyüklerinizi aramak ve onları düşündüğünüzü söylemek için iyi bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılacak. Bu günlerde bir unutkanlık içindesiniz. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok! Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Kazançlı yatırımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Bugün yatırımınızı başka bir yere kaydırmanız doğrultusunda bir öneri alacak, ama bu değişikliği gerekli görmeyeceksiniz. Harcamalarınızı biraz daha kısmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Planlarınızı gerçekleştirmek için kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve zihniniz oldukça pratik işleyecektir. Yenilikler yapmak için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed