Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Çalışma arkadaşlarınız ve astlarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalı, onların davranış biçimlerine kapılmadan yöneticilerinizle irtibat halinde olmalı ve kendinizi otoriter figürlere karşı direkt bir şekilde göstermelisiniz. Çünkü onların güçlü desteğini arkanızda hissediyor olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızın da bazı gizli yönleri ile yüzleşebilir, onları bu anlamda hiç de tanımadığınız hissine kapılabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Çok göz önünde yaşadığınız için arzularınız ve beklentileriniz size özel kalamıyor. Pek çok kişi yaşamınız hakkında konuşuyor. Bugün, çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyorsunuz, bu değişiklikler için fırsat kapınıza gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
İş ve özel hayatınız birbirine karışmış durumda. Mantıklı düşünüp bunları bir çözüme kavuşturmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Sezgileriniz son derece güçlü. Çevrenizdekiinsanların ruh hallerini kolaycaanlayabileceksiniz. Ekonomikkonulardaki dengesizlik canınızı sıkıyorolsa da bugün her sorundan uzak kalmak isteyeceksiniz.Mesleğinizle ilgili güzel gelişmeleryaşayacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Sizi meşgul eden pek çok konu var. Kardeşler ve eve ilişkin sorunları hızlı biçimde atlatmaya çalışın. Çok farklı deneyimler kazanabilir, yolculuklardan kazançlı çıkabilirsiniz. Düşüncelerinizi aktarabileceğiniz konuşmalarda bazı yanlış anlamalar olabilir. Kafa karışıklığı eğitimle ilgili planlarınızı aksatabilir. Önemli başlangıçlarınız konusunda sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Bugün işinizle ilgili konularda hareketlenme ve yoğunlaşma olacak. Ruhsal yönden biraz kuruntulu ve düşünceli olacaksınız. Fakat iş arkadaşlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları sizi rahatlatacak. Karar veremediğiniz konuları da sonraki günlere erteleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Aşkta acele etmeniz hata yapmanıza neden oluyor. Birlikte olduğunuz insan bazı hareketleriniz yüzünden kıskançlığa kapılabilir. Ona daha çok zaman ayırın. İş yaşamınızla ilgili sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Maddi konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve elinize iyi değerlendirmeniz gereken yeni fırsatlar çıkacaktır. Harcamalarınızda dikkatli olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Gün içerisinde üzerinde durmamanız gereken aksilikler yaşamanız olası. Duygusallığa kapılmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed