Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Bazı komplikasyonların kendi kendine iyileşmesi için dua etmek yerine, bir şeyler yapmanız ya da önemsiz şeyleri tamamen göz ardı etmeniz gerekiyor olabilir. Arkadaşlarınızla planlar veya ilgi alanlarınızı genişletebilecek kısa yolculuklar yapabilir, özel olduğunu düşündüğünüz kişilerle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. İletişim kurmak ya da romantizm bazı uzun vadeli sözler verilmesine neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Bugün kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Bu mutluluğunuzun nedeni, geçmişte kalan bir iç hesaplaşmanızı artık tamimiyle bitirmenizden kaynaklanıyor olabilir. Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu bütün yaşamınızı olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Yeni iş arkadaşlarınızla uzlaşmaya başladınız. Bulunduğunuz ortama uymanız size kâr sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Maddi konularda güven içinde olmak istediğiniz için gerekli önlemleri almalısınız. Kariyerinizle ilgili yeni atılımlar yapmak istiyorsunuz. Bazı gizlilikler ilginizi çekebilir. Görüşmek istediğiniz kişilere ulaşmak için gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Aşkta oldukça çalkantılı bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Sizi son derece yoran tempo yavaşlıyor. Bugün günlük işler ve iş ortamındaki detaylar daha fazla ilginizi çekebilir. Günlük düzeninizi yeniden kurmak ve rahat bir çalışma sistemi planlamak üzere uygun şartlar yaratabilirsiniz. Zaman alan işleri ise değişik çalışma biçimleri kullanarak aşıyorsunuz. Beraber çalışılan kişilerle daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
İş yaşamınızda yeni fikirler üretebileceğiniz ve yeni projelere başlangıç yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ekip çalışmasına yatkın olacaksınız ve bu konularda başarılı sonuçlar alacağınız çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak bugün beklentilerinizin düzeyini iyi ayarlamalı ve ulaşabileceklerinizden fazlasını istememelisiniz. Girişimlerinizde detayları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Kalbinizin kapısını biraz aralayın, hayal edemeyeceğiniz mutluluklar sizi bekliyor. Mutluluk verici bazı deneyimler yaşama şansınız olacak. Olaylara yaklaşımlarınızda hislerinizi de kullanacaksınız. Mesleğinizle ilgili verimli görüşmeler içindesiniz. Sistemli çalışmayı bir önkoşul olarak görmeniz, başarıyı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Satın almak istediğiniz bir büyük şey için yeterli birikiminiz var. Önemli olan doğru karar verebilmeniz. Bir yakınınız bu konuda size destek olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Yeni ilişkilere, size uzatılan dost ellere açık olmalısınız. Bir ilişkinizdeki işbirliği, yeni katılımlarla başka anlamlar kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed