Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bugün maddi kaynaklarımızla ilgili kendi bildiğinizi okumaktan çok başkalarının fikirlerine daha çok değer vermeli ve bu konuda her zaman ben bilirim tavrından vazgeçmelisiniz. Yine aynı zamanda yakın çevrenizde ilgili bazı konularda meydan okuyan ve olaylara sivri dille yaklaşan taraf olmamanızı ayrıca öneririm. İnsanlara dair beklentilerinizi en aza indirgemeniz yaşamdan daha büyük keyif almanıza yardımcı olacaktır. Herkes gücü nispetinde sorumluluğu kaldıracağından bu anlamda fazla bir beklenti içinde olmanız hem sizi hem de karşınızdaki kişiyi zor durumda bırakacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bugün ya da yarın kalabalık bir grup içinde olabilirsiniz. Ruh haliniz çok iyi, son derece neşelisiniz. çevrenizde bu neşenizi paylaştığınız pek çok yakınınız var. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine yol açıyorsunuz. Bu özelliğiniz, dostluğunuzdan çıkarcı biçimde yararlanılmasına neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Kartınız Alfa... Hayatınızı başkalarının yönlendirmesine asla izin vermemelisiniz. Bugün tüm gözler üzerinizde gibi. Aşık olduğunuz kişi ile aranıza girmek isteyenler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Duygularınızı paylaşırken yaşayacağınız zorluklar karşısında kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. İyi niyetle hareket ettiğiniz halde karşınızdaki kişilerin sizi anlamaları zorlaşabilir. Bugün, maddesel konulara daha çok ağırlık vererek yaşantınız rahatlatacak koşulları gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Yeni başlangıçlar konusunda radikal girişimlerde bulunabilirsiniz. Yaşam tarzınızda ve yakın ilişkilerinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Tabi yeni kararlarınız çevrenizdeki bazı kişileri rahatsız edebilir. Ancak yüksek özgüveniniz sayesinde çevrenizdekilerin söylediklerini pek dert edinmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Eylül 2020)
İşte yaşadığınız bir gerilim, iş dışında da peşinizi bırakmıyor. Bu gerilimi çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi görünüyor. Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle özel bir yakınlaşmanız olabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak. Yaptığınız işle ilgili hiç etki altında kalmamalısınız. Yakında çok zorlanacağınız bir kararınız olabilir. Yalnız karar alıp sorumluluğunu da yalnız göğüslemeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Uzaktaki bir dostunuzun maddi zorluklarına duyduğunuz ilgi, bugünlerde sizi birtakım harcamalara sokabilir. Çalışma şartlarınız oldukça yıpratıcı. Bu da, paranızın değerini bilmenizi sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Duygusal değerlendirmeleriniz son günlerde stres yaratabiliyor. Size yapılan öğütleri dikkate alır, üzerinde düşünürseniz ruh haliniz değişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed