Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Bugün çok çalışıyorum ama emeğimi bir türlü alamıyorum diyen koçlar için güzel ve sevindirici haberlerim var. Artık zirvede olmanız an meselesidir. Şimdiye kadar uğraşıp didinen ve gecesini gündüzüne katıp emek sarf etmekten çekinmeyen koçlar için harika etkiler söz konusu. Hiç beklemediğiniz bir terfi alabilir yine hiç ummadığınız zam haberini patronunuzdan alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mart 2018)
İçinizde taşıdığınız sevgiyi insanlara yansıtarak kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyor, hayatı daha çekici kılıyorsunuz onlar için. Bugünden hafta sonu için planlar yapmaya başlayacaksınız. Bugün yeni buluş ve araştırmalar için vaktiniz olacak. Arkadaşlarınızdan birinden alacağınız hediye sizi oldukça mutlu edecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Kartınız Kaynak... Bugün istemeseniz de ansızın kendinizi iş konusunda rekabetin içinde bulacaksınız. Çıkış yolu aramanız faydasız görünüyor. Tamamlamanız gereken projeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Ailenizle ilgili konulara hassasiyetle yaklaşmanız gereken bir gündesiniz. Akşam saatleri zorunluluklar sizi biraz yorabilir. Ancak mecbur olduğunuzu düşündüğünüz işlerin suçunu kimseye özellikle de sevdiklerinize yüklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Ay burcunuzda ilerlemeye başladı. Artık size aradığınız hareketi ve cesareti verecek etkilerle berabersiniz. Kendinizi güçlü biçimde ortaya koyabilir, kişiliğiniz üzerinden başkalarını etkileyebilirsiniz. Hayatınıza yeniden ve farklı biçimde şekil vermeniz, adına önemli başlangıçlar içindesiniz. İş hayatında güçlendiğiniz bu dönem şanslı gelişmeler öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mart 2018)
İşle ilgili problemlerde, bir arkadaşınızla biraz çelişkili görünüyorsunuz. Ama şu günlerde birçok şeyi sineye çekmeniz gerekebilir. İşlere her zamankinden çok sarılmanız gerektiğinin farkındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Aşkta dikkatli olmanız gereken bir dönem. İlişkinizin size aradığınız huzuru getirmesi bugünlerde biraz zor. İşinizle ilgili taşıdığınız endişeler sizi karamsarlığa sürüklüyor. Yakın çevrenizde sizi her bakımdan desteklemeye, yardımda bulunmaya hazır kişiler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mart 2018)
Ummadığınız bir ödemeyi hiç zorlanmadan gerçekleştirmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Yakın bir gelecekte, elinize hayallerinizi gerçekleştirecek bir para geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mart 2018)
Gereksiz harcamalarınızı kesmelisiniz. Bunun yanında uzun zamandır aramayı ihmal ettiğiniz yakınlarınızı aramanın tam zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed