Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2019)
Sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz, ancak kendinize güvendiğiniz sürece her şeyi değiştirebilecek güce sahip olacaksınız. Mali konularda son derece dikkatli davranmalısınız. Bugün, size ait bazı özel problemler gündeme gelebilir. Böyle bir dönemde yeni anlaşmalar, ya da iş değişikliği yapmak size daha sonra zarar getirebilir. Eğer sizin de yapacağınız işle ilgili kuşkularınız varsa bu değişimi bir süre ertelemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mart 2019)
Bugün kendinizi oldukça mutlu hissedeceksiniz. Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklemediğiniz , sürpriz gelişmelerle karşılaşmanız ve bu gelişmelere normal zamanlarda vermeyeceğiniz tepkileri vermeniz muhtemel. Gün ortasında ailenizden biriyle buluşabilir onunla uzun uzun konuşabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla beraber zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2019)
Kartınız Bilgelik... Kaybetme korkusu sizi sarmaya başladı. Partnerinizin sizden uzaklaştığını görüyorsunuz ve onu kazanmaya çalışıyorsunuz. Önce kendinizi değiştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2019)
Yaşadığınız mekanı konforlu hale getirmek, pozitif enerjinizi insanlara yansıtacağınız ortamlar hazırlamak isteğiniz yoğun olacaktır. Bir yolculuk sonrası güzel gelişmeler günün aktiviteleri arasında yer alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2019)
Kendi içinizden geldiği gibi hareket ediyorsunuz. Özgürlüğünüzü yaşadığınız bu dönem risk almaktan kaçınmadınız. Şimdi yeni planlar yapmanızın zamanı. Zira gün ortasından itibaren sizi yorucu şartlar bekliyor. Tamamlanması zorunlu işler olabilir. Değişik teknikler kullanabileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. Daha fazla hizmet teması içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mart 2019)
Birikmiş birkaç işi halledebileceğiniz bir gündesiniz. Gözünüzde büyüttüğünüz kadar çok olmadığını görüp, hepsini çözebilirsiniz. Daha önce sizi kırmış bir arkadaşınız gönlünüzü alabilir. Sizin ona yanıtınız da olumlu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2019)
Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mart 2019)
Tasarrufa önem vermelisiniz, bunu şimdiki durumunuz için değil, geleceğiniz için yapmalısınız. Birikiminiz olursa önünüze çıkacağı, üzerinizdeki Ay etkisinden de çıkar sanabilen yakın bir fırsatı değerlendirmeniz mümkün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mart 2019)
Kendinize daha fazla özen göstermelisiniz. Özellikle şu günlerde sağlıkla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed