Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
İleride kendinizi ‘’öyle demek istememiştim’’ açıklamaları yaparken bulmak istemiyorsanız, bazı konularda öne çıkarken daha hesaplı ve planlı olmalısınız. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Bugün zor bir gün geçireceksiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanacak ve gereksiz yere agresif tavırlar sergileyeceksiniz. Özel hayatınızla ilgili bir sorun özellikle kafanızı meşgul edecek ve siz de dikkat dalgınlığına sebep olacak. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla buluşabilir ve onların yanındayken eski keyfinize kavuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Kartınız Hata... Hata yapmanızın en büyük sebebi sinirlendiğinizde kurduğunuz cümleler. Farkında olmadan çok kırıyor sonra gönül almaya çalışırken yoruluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Sevgilinizin gelip geçici kaprislerinihoş karşılamalısınız. Bunlar güven vebağımlılığı sarsıcı şeyler değil. Küçüksıkıntıları büyütürseniz boş yereüzüntü yaşamış olursunuz. İşinizde takdir ediliyorsunuz.Farklı işkolunda çalışma isteğinizle ilgiligirişimlerde bulunurken aceleci olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Yakın çevrede yaşayacağınız canlılık sizi harekete geçirmeye başlıyor. Haberleşme ve iletişim konusunda son derece akıcı şartlar öne çıkarken, düşünceler bazında yeni adımlar söz konusu. Eğitim çalışmalarınızda kendinizi yenilemek üzere karar değişikliklerine gideceksiniz. Kafa karışıklığı yaratan konuları yarın geri planda bırakıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Bir basiretsizliğin boş yere daha fazla emek harcamanıza yol açması sizi geriyor. Fakat bu konuda yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Herkes suskun dururken sivrilik yapmanız zarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Meslek yaşantınızda kendinize güvenle hareket edeceğiniz bir gün. Çalışmalarınızın otoriteler tarafından takdir gördüğünü bilin. Para konularında temkinli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Bugünlerde sık, sık hayata küskün gibi bir davranış içine giriyorsunuz. Bunu yaşamınızdaki temel sorunları bir gözden geçirerek yok edebilirsiniz. Hayata küsmeniz için geçerli bir sebebiniz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed