Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Aşk veya yaratıcılığınız konusunda bugün daha detaylı düşünerek hareket edip, pozitif adımlar attığınızda her şeyin değiştiğini görecek ve harika fırsatlar yakalayabileceksiniz. Partnerinizle ilgili vereceğiniz kararlar bugün yaşamınızda dönüm noktası olacaktır. Eğer kaybetmek istemiyorsan üzerine düşeni yapmalısın. Çünkü aşk ta egoya yer yoktur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Önümüzdeki günler içinde sevinçleriniz var. İlginç bulacağınız değişik biriyle mutlu günler geçirebilirsiniz. İnatçılığınızı aşırılığa götürdüğünüz durumlardan, sonradan farkına vardığınız zararlar görebiliyorsunuz. Çok özel dostluklarda, önyargılı yaklaşımlar üzüntüler doğurabilir. Son yaşanılan olayların yol açtığı dönemsel yalnızlıklar yakında yok olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
AŞK: Hakkınızda yapılaneleştirilere pek açık değilsiniz.Geçmişinizden kaynaklanan özeldurumunuzun gün ışığınaçıkmasından partneriniz kadarsiz de çok huzursuzsunuz. Busebeple aşk yaşamınız tatsız.İŞ: Sizler sanki yönetmek için doğmuşsunuz.Mesleki açıdan kendinize çok güveniyor ve özelhayatınızla işinizi karıştırmamayı iyi biliyorsunuz.SAĞLIK: Güncel yaşamınızda ki olumsuzluklarıdüşünürken beyniniz yorgun düşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Maddi ihtiyaçlarınızı gidermek için göstereceğiniz çaba sonuç vermeyebilir. Siz paraya doğru ilerledik-çe o uzaklaşıyor. Bazı şeyler de netleşmesin. Maddi korkulara kapılıp insanlarla bağınızı bu yüzden yıpratmaya kalkmadığınız sürece belirsizlik ne kadar zarar verebilir ki...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılacak. Bu günlerde bir unutkanlık içindesiniz. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var, fakat üzerinde plan yapmak, düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Borç alışverişlerinde fazla titizsiniz. Sizden borç alabilmek için bir banker olmak gerekiyor. Alırken de öylesiniz. Ancak sıfırlanma durumunda böyle bir yola başvuracağınızı söylüyorsunuz. Ama şu anda kafanızdaki bir plan için dış yardıma muhtaçsınız. Plan gerçekçi ve de vazgeçilmez gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Bugün karmaşık duygular içine gireceksiniz ve işin içinden çıkmak için bir arkadaşınıza danışacaksınız. İçinizdeki sesinizi dinlemeniz sizin için en iyisi olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed