Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Aileniz ve sizi ilgilendiren ortaklı finansal oluşumlarla ilgili uzun vadede destekleyici görüşlerinizi bildirmek isteyeceksiniz. Onların düşünceleri ile sizin düşüncelerinizin farklı oluşu sizlerde yeni fikirlerin oluşmasına yardımcı olacak ve belki bu sayede uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir aile projenizi yaşamınıza dahil edebileceksiniz. Ayrıca imkânsız olduğunu düşündüğünüz birliktelikler için ya da tek taraflı sevgiler için hayatınızda yeni imkânlar oluşturmak isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. Özellikle kısa zaman sonra çıkacağınız yolculuk ve sevdiklerinizden ayrı kalma fikri sizi çok gergin ve sinirli yapıyor. Bugün akşam saatlerinde yapacağınız bir telefon görüşmesi sizi rahatlatacaktır. Bazı olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Moralinizi yüksek tutun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
İş hayatınızda başarılı olabilmeniz için doğa size iltimas geçmiş gibi. Bu başarının tadını çıkartıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Yaşadığınız mekanı konforlu hale getirmek, pozitif enerjinizi insanlara yansıtacağınız ortamlar hazırlamak isteğiniz yoğun olacaktır. Bir yolculuk sonrası güzel gelişmeler günün aktiviteleri arasında yer alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Evlilik, yakın ilişkiler ve ortaklıklar sizi hareketli kılmakta. Ãœzerinizde baskı kuran gelişmelerle ilgilenmeniz gerekecek. Artan ortaklaşa sorumluluklar karşısında kabullenici olmanız lazım. Ortaklıklarınızda çözüm arayışı içinde olmanız halinde kazançlı çıkabilirsiniz. İkili ilişkilerde ise eşin duygusal durumu sizi yakından ilgilendirebilir. Gereksiz kuruntulardan sakınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Yakında bazı ilginç görüşmeler ufkunuzu açabilir. İşinize bağlılığınız ileri ölçülerde. Bu özelliğinizi daha iyi pazarlayamayışınızın önündeki engel, sadece dönemsel koşullar değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Aşk hayatınızdaki sorun, bütün hayatınızı da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli ilişki kurma çabanız beklediğiniz ölçüde olmasa da olumlu sonuç getirecek. İş hayatında başarılı ve zeki birisiniz. Çalıştığınız yerde ekonomik kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Maddi konularda genel bir isteksizlik duyacağınız hatta bu konuları mümkün olduğunca düşünmek istemeyeceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza çıkan sorunları aşmak için iyi niyetli çabalarınız devam ediyor ancak bugün yeni bir girişimde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Bazı uyarılarınız ve eleştirileriniz yakın çevrenizde incitici olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed