Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Diğerlerinin desteğini almayı bekliyorsanız ve sizi mutlaka dinlemeleri gerekiyorsa, o zaman sunumunuzu herkesin hoşuna gidecek şekilde yapmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Bugün oldukça sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Yapmaktan hoşlanmadığınız işlerle uğraşabilir, sevmediğiniz insanlarla muhatap olmaz zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde sinirlerinizi kontrol etmekte zorlanacaksınız. Akşam saatlerinde ailenizden alacağınız bir haber sıkıntılarınızı bir nebze olsun hafifletecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
AŞK: Yeni ayla birlikte ruhsaldeğişimleriniz baş gösterebilir.Sizde zaten böyle istiyordunuz.Sevdiğiniz kişi ile aranızdan susızmıyor. Çok daha doğru kararlaraldığınızdan emin olacaksınız.PARA: Çalışma yaşamınızda birtakım aksaklıklarla karşılaşmanız işpotansiyelinizin düşmesine sebep olacak. Maddigelirinizden kesintiler olmasına gücenebilirsiniz.SAĞLIK: Kafanıza çok fazla takmadığınız süreçiçersinde sağlığınızda pek sorun görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Bugün alacağınız bazı bilgiler hem işlerinizi hem de hayatınızı kolaylaştıracak cinsten. Tabii eğer kıymetini görebilirseniz. Sürprizli haberlere, beklemediğiniz gelişmelere ve heyecan katacak seyahatlere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Günlük hayatınız hareketleniyor. Pek çok yeni gelişme ile zihinsel konulara odaklı çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak eski düşünce kalıplarından sıyrılmak, fikirlerinizde daha geniş bir perspektif oluşturmak gerekecek. Kısa yolculukların getirdiği uğraşlar yanında, eğitimle ilgili planlarınız değişikliğe uğrayabilir. Olumlu ve akıcı etkilerle yeni destekler alınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Dinamiksiniz. Haftanın son iş günün de bile, haftaya yeni başlamış gibi bir eforla çalışıyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak kim, nelerden, ne kadar sorumlu bilinçliliği içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Sevgilinizi incitme korkunuz var. Bu, yaşadığınız onca güzel şeyden kaynaklanıyor. Beraberliği böyle kabullenip sürdürme, sorunları zamana bırakma yolunu seçmekle hata yapıyorsunuz. İş rekabetlerinden uzak duruyorsunuz. Yakında size yapılacak birtakım teklifler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Para durumunuzda bir düzelme yaşayabilirsiniz. Eski bri tanıdığınız size yol göstermeye çalışacaktır. İnsanlar sizin bazı harcamalarınıza kızıyor. Özellikle ailenizden bir yakınınız bu konuda size müdahale edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Yakın çevrenizde bir arkadaşınız sizin hakkınızda olumsuz fikirler yürütüyor. Bu durumun geç olmadan farkına varacaksınız ve o şahısla ilişkinizi bitirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed