Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Normalde bir uyum yakaladığınız ve iyi geçindiğiniz kişilerle yaşayabileceğiniz sorunlar neler olduğunu anlamanızı zorlaştırabilir. Ancak, merak etmeyin yakında her şey ve herkes yoluna girecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bazı sıkıntılar hissetmeniz olası. Bu sıkıntılarınızı paylaşacak birilerini yakınlarınızda bulamayabilirsiniz. Gün içinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra yapmaktan pek hoşlanmadığınız angarya işlerle meşgul olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Kartınız Bilge... Munis bir o kadar da esprili yönünüzle yeni girdiğiniz sosyal çevrede dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Sevdiğiniz kişi sizi sahiplenmeye hazır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
İkili ilişkileriniz güçlü. Buna rağmen kararsızlığınız yüzünden oldukça tatsız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizce çok önemli sandığınız bazı fikirleriniz nedeniyle çevreden olumsuz tepki alabilirsiniz. Maddi konularda sıkıntılarınız uzun süre devam etmeyecek. Sevdiğiniz kişiye de zaman ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Yeni bir döneme ilerliyorsunuz. Yuvada yaşanan olumlu süreçle iyimserlik kazanacaksınız. Ancak kendinizden ödün vermeniz de gerekecek. Günlük hayatın gürültüsünden uzak yakınlarla ilgili konulara yer açabilirsiniz. Özellikle yeni başlangıçlar açısından pozitif şartlar yaratılabilir. Yerleşimde yaşanan problemleri aşmak konusunda kararlı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
İşinize yoğunlaşıyorsunuz. Bedensel yorgunluğunuz sık sık sağlıksızlık endişesi yaratıyor sizde. İş arkadaşlarınızla birlikte ilerde sizi bayağı korkutan bir tarih var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Meslek değişimi söz konusu olmayacak, sadece kapalı kaldığını düşündüğünüz kapılar açılacak ve yükseleceksiniz. Geçmişte istemeyerek yapmış olduğunuz bir yatırımın sonucunu, bugün en iyi şekilde alacak ve çok sevineceksiniz. Hava değişimlerine karşı tedbirli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Aile içindeki kolay harcama zaafı, şu sıralar müdahaleye elverişli değil. Bu konularda önünüzde sağlam dönemeçler var. Patik zekanızın size yön gösterebilmesi için, cesaretinizi biraz arttırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Kendinizi çevrenizdeki insanlara veya kurumlara öncülük etmek için kabul ettirme gücünüz var. Bunu değerlendirmelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed