Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2019)
Şarampolden aşağı hızla inen bir kamyon gibi ilerlemenin kimseye bir faydası olmayabilir. Diğerlerinin sınırlarına ne kadar saygı gösterirseniz, o kadar fazla destek bulacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mart 2019)
Son derece kararlı olmanız ve kendi kararlarınızdaki ısrarcılığınız, size biraz bireyci bir hava verebiliyor. Yakından tanıyanlarınızı, bir takım insanlara karşı sizi savunmak durumunda bırakabiliyorsunuz. Uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz. İnsanlar üzerinde yanlış izlenimler bırakmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2019)
Kartınız Kaynak... Bugün istemeseniz de ansızın kendinizi iş konusunda rekabetin içinde bulacaksınız. Çıkış yolu aramanız faydasız görünüyor. Tamamlamanız gereken projeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2019)
İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ve önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmesin. Eğer sakin olursanız bu durumdan en az zararla kurtulmak için kolay çözüm yolları bulmanız mümkün olabilir. Kendinize yeni gelir kaynakları bulmak için girişimlerde bulunun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2019)
Sosyal hayatınızda yaşanan hareketlilik size canlı enerjiler getiriyor. Zira sosyal örgütlenmelerin hızlanacağı pek çok gelişme söz konusu. Başkalarından destek görebileceksiniz. Ancak, değişiklikleri fikir birliği içinde kalarak hayata geçirebilirsiniz. Başkalarının ihtiyaçları ya da beklentileri öne çıkarken, bazı fedakarlıklar ve ortak hareket etme zorunluluğu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mart 2019)
Ay, ikili ilişkilerinizde önemli gelişmeleri gündeme getiriyor. Ortağınızla organize çalışmalara katılabilir, arkadaş toplantılarında yer almaktan hoşlanabilirsiniz. İşbirlikleri ve ortaklıklar için hevesli olmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2019)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mart 2019)
Yakında sevinçleriniz var, uzun vadeye yaymak sizin elinizde. Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mart 2019)
Kendisine tavırlı olma kararı aldığınız kişiyi, onunla ilgili sıkıntınızdan haberdar etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed