Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Başarılı olmak istiyorsanız daha detaycı olmalı ve planlı ilerlemelisiniz. Daha ney iletişim kurulması gereken günler. Tartışmaya istekli kişilerden uzak durun. Kaçmak istediğiniz konu ve yerlerden kaçmanıza yardım edebilecek kişiler arayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Aile ilişkilerinizdeki değişik görüşleriniz, sonuç getirildiği ölçülerde sempatiyle karşılanmıyor. Bu ilişkilerde kendinizi daha iyi ifade edebilme yollarını aramalısınız. Bu sıralar uzun bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olabilir. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2021)
İş hayatınızda ciddi atılımlar yapabilirsiniz. Risk almayı seviyorsunuz ancak karar verirken dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Yeni keşfettiğiniz bir yönünüz size mesleğinizde büyük bir avantaj sağlayacak bu sayede şimdiye kadar aşamadığınız sorunlarınıza çözüm bulmanızı sağlayacaktır. Aşkta durgunluk süreci-ne giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Gün içinde Mars'ın yüksek enerjisi size küçük süprizler yapabilir. Bu yüzden fiziksel aktivitelerinize bugünlük ara vermek daha iyi olur. Eve dair konular da süprizlerden payını alacağa benziyor. Harcamalarınızı arttıracak tamir işleri çıkabilir. Özellikle pahalı eşyalarınızı çocukların erişemeyeceği yerlere kaldırmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Şu sıralar işinizi fazlasıyla önemsiyorsunuz ve özel hayatınızı çok fazla geri plana attınız. Böyle devam ederseniz yakınlarınızın sizden uzaklaşmalarına sebep olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var, fakat üzerinde plan yapmak, düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Geliriniz belli olmasına rağmen, sanki bir yerlerden fazladan para gelecekmiş gibi gönül rahatlığı içinde harcamaya devam etmemelisiniz. Para konusunda aşırı iyimsersiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Haziran 2021)
Duygularınızla mantığınız çelişecek, bugün problemlerinizin çözümünde mantığınızın sesini dinlemeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed