Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2020)
Venüs Akrep burcunda size üç hafta boyunca, ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda(burs, sponsorluk, nafaka, miras, kredi, vergi, sigorta v.b) düzeltilmesi gereken yerleri düzeltmeniz, planlamaları yapmanız için zemin hazırlayabilir. Ancak, gereken kararları almak uzun süre alabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu önemli gezegen konumları olduğu için, Akrep burcuna geçen sahiplenici Venüs’ün burçlarınıza etkisinden bahsedememiştim. Bugünü buna ayırdım. Genel hatlarıyla bakıldığında ise, Pazar günü yazdığımız(dünün detaylı yazısını internet sayfamızdan bulabilirsiniz) gergin, öfkeyi ve saldırganlığı tetikleyen, stresli ve beklenmedik gelişmelere açık, patlayıcı ve yanıcı enerjiler hafta boyu devrede. Ancak, hoş sürprizler de yok değil! Zira, olumlu ve olumsuz gezegen görünümleri içiçe ve birbirine çok yakın bu hafta.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Aralık 2020)
Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı, size karşı biraz tepkili bulacaksınız. Nedenini kavrayamadığınız tavırların üzerine ısrarla gitme özelliğiniz, çözümsüzlüğü kolaylaştırabiliyor. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle, onun için arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2020)
AŞK: Sessiz, sakin ve gerçekçiyaklaşımlarınızla partnerinizingönlü fethediyorsunuz. Tamonun idealindeki eş sayılırsınız.Ama onun tutarsız davranışlarınagöz yummanız gerekecek.PARA: El açıklığınızdan dolayıbugün zor anlar yaşayabilirsiniz. Bir türlütutumlu olmayı öğrenemediniz. Siz zoradüşünce yardımınıza koşan olmuyor.SAĞLIK: Kendinizi dinlemediğiniz taktirde ufaktefek rahatsızlıklarınızı hissetmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2020)
Yarım kalan bütün projelenizi tamamlayarak hem kârlı bir sürece gireceksiniz hem de yeni hedeflerinizi gerçekleştirmek için fırsat yaratmış olacaksınız. Çevrenizdeki kaprisli insanlar-dan uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2020)
Temkinli ilerliyor ve bütçenizdeki açıkları toparlamaya çalışıyorsunuz. Bu konuda yalnız olduğunuzu bilmelisiniz. Destek almakta zorlanacağınız şartları kabul etmekte fayda var. Gün ortasından sonra kardeşlerle ilgili konular, düşüncelerinizi aktarabileceğiniz çalışmalar öne çıkacak. Zihinsel açıdan yüklü olacağınız çok dolu bir gündem yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Aralık 2020)
Bugün dikkatli olursanız, büyük bir fırsatla karşı karşıya geleceksiniz. Önünüzde parlak bir gelecek görünüyor. Sadece, size yaklaşan fırsatları önceden sezebilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2020)
Mutlu ve doyumlu bir ilişki içindesiniz. Çok fazla bir arada olmanın ilişkiye zarar vermeyeceğini kanıtladınız. Bugünlerde yeni kararlar mutluluğunuzu pekiştirebilir. Çalışma hayatınızda yüksek performans ve ataklığınızla başarıyı yakalamaya adaysınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Aralık 2020)
Gezegen birikimi sizi ev ve aileyle ilgili konularda etkilemeyedevam ediyor. Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gün. Günün ilk yarısında hareket ve heves ön planda olmakla birlikte öğleden sonra saatlerinde parasal konularda daha akılcı davranmamız gerekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Aralık 2020)
Kararsızlığınız rahatsız edici olabilir. Bugün ilişkiler güçlü bir biçimde gündeme gelirken sorunlar göze çarpıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed