Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2019)
Aşk hayatınızda duygusal anlamda yenilenme arzunuzun yüksek olması sebebiyle ilişkinizde bir ikileme düşmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Kasım 2019)
Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var, işle ilgili görünmüyor.Başarısızlık diye bir şeyi kabul etmiyor, bu özelliğinizi abarttığınız bazı durumlarda tepkiler alabiliyorsunuz. Bugünlerde sıkıntıyla peşinizde dolanan biri var. Sizin adınızın da içinde olduğu bir söylentinin gerçeklik derecesini öğrenmek isteyecek, bunun için uygun bir anınızı bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2019)
AŞK: Bugünlerde maddisıkıntılarınıza kafanızı taktığınıziçin aşk hayatınıza konsantreolamıyorsunuz. İlgisizdavranışlarınız partnerinizi hembunaltıyor hem de üzüyor.PARA: Parasal açıdan sıkıntıyaşıyorsunuz. Borçlarınızın ödenmemesi veyaverdiğiniz borçları tahsil etmede sıkıntı bugünbaşınızı ağrıtabilir. İş yerinizde bir problem yok.SAĞLIK: Kalp veya ciğer rahatsızlığınız oluşabilir.Unutmamalısınız ki her hastalığın nedeni stres.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2019)
Bugün aşk hayatınızda işler pek istediğiniz gibi yürümeyebilir. Eğer şartlar romantik bir plan yapmanızı desteklemiyorsa ısrarcı olmayın ya da beklentiyi yüksek tutmayın. Kendinize alan tanıyın. Fazla müdahil olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2019)
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Kasım 2019)
İşlerinizde kendinizden bu kadar fedakarlık etmenize hiç gerek yok. Patronunuz da dahil herkes sizin emeğinizi sömürme eğilimine girmişler. Bu tamamen sizin eseriniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2019)
Sevgilinizden beklediğiniz haber bugün gelecek. Bu haberle birlikte ferahlayacak ve üzerinizdeki tereddütlerden sıyrılacaksınız. Dedikodulara önem vermeyin. İş ortamında dikkat dalgınlığı yaşayabilirsiniz. Bugünlerde hiçbir işi şansa bırakmayın, riskleri iyi hesaplayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Kasım 2019)
Küçük tasarruflarınızı çok yabancısı olduğunuz alanlarda değerlendirme niyetiniz pek gerçekçi değil. Umut bağladığınız bir paranın gecikmesi, bu sıralar sıkıntılar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Kasım 2019)
Kırıcı olmaktansa, düşüncenizi daha uygun bir ortama erteleme yoluna gidebilirsiniz. Açık sözlü özelliğinizi kimi durumlarda, bu özelliğin sınırlarını zorlayarak sergiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed