Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Tartışma ortamlarından uzak kalmanız daha sakin günler geçirmenize yardımcı olacaktır. Sabırlı olduğunuz ve diğer alanlardaki olumsuzlukların sizi etkilemesine izin vermediğiniz taktirde, daha başarılı olmanız mümkün olabilir. Çekici bir kişiliğiniz olacaktır. Ancak özellikle yakın çevreniz düşüncesiz davranışlarda bulunabilir. Siz bir kadınsanız bir erkeğin tutum ve yaklaşımları yüzünden mutlu olabilirsiniz. Alacağınız bazı haberler sizi sevindirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mart 2021)
Küçük akraba toplantılarında bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla telefonlaşmakla yetineceksiniz. Aceleci bir kişiliğiniz var. İşlerinizi bitirmek için aşırı çaba harcıyorsunuz. Etrafınızdaki insanların da sizin gibi olmasını istiyorsunuz. Sizin gibi olmayanlara katlanamıyorsunuz. İnsanların değişmesini bekleyemezsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Uygulamak istediğiniz planlarınız için tam günündesiniz. Parasal sıkıntılarınızı böylece hafifleteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Tutum ve davranışlarınızdaki değişiklik zaman zaman birlikte olduğunuz kişiyi şaşırtıyor. Bu konuda aranızda sorun çıkmasını istemiyorsanız ona gerekli açıklamayı yapmalısınız. Yoksa güvenini kaybetmeniz mümkün. İşinizde enerjik olmaya gayret edin. Risk alarak kaybetmekten korkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Ortaklıklar ve yakın ilişkiler sizi her açıdan etkilemekte. Gün ortasına kadar olası anlaşmalar üzerinde yeniden düşünebilirsiniz. Zira alacağınız öneriler beklentilerinizi destekler yönde olacak. İkili ilişkilerde ise ölçülü ve kontrollü ilerlemeniz gerek. Gün ortasından sonra ortaklıkların parasal yanı sizi yakından etkileyebilir. Grup çalışmalarında bazı fedakarlıklar öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mart 2021)
Aynı meslekten arkadaşlarınıza danıştığınız bazı konularla ilgili, birkaç gün içinde yanıtlar alabileceksiniz. İşyerinizin teknik gelişmelerin gerisinde kalması sizi başka seçenekler aramaya itiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mart 2021)
Yüklendiğiniz aşırı sorumluluklar sizin genellikle parasız biri olmanıza yol açıyor. Kaçınılmaz sorumluluklarınız dışındakilerden kurtulursanız biraz düzlüğe çıkabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mart 2021)
Bugün bazı konularda seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz ancak ani karar vermemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed