Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Yaşadığınız olay size mutluluk verebilir. Çünkü hareketli ve renkli bir ilişki veya ortam, pek çok sorununuzu size unutturabilir. Böylece herşeyin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz. Biraz eğlenin. Fantezilerinizi kontrol altına almazsanız, duygusal konularda hayal kırıklıkları yaşamanız söz konusu olabilir. Kafanızı bir biçimde rahatlamak sizin çok faydalı olabilir...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Enerjinizi dikkatli kullanacaksınız. Sevgilinizle güzel bir gün geçireceksiniz. <br>Bugün genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Gün içinde enerjinizi dikkatli kullanabilecek ve sorunlarınızı rahatlıkla çözebileceksiniz. Öğle saatlerinde alacağınız bir haber sizin harekete geçmenize neden olabilir. Karar alırken çabuk olmalı ve cesaretinizi kaybetmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Uzun zamandır verdiğiniz mücadeleyi kazandınız artık kutlama yapabilir ve sonra kısa bir tatile çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Doğruları konuşmanın ve gerçek fikrinizi çekinmeden beyan etmenin istemesen de olsa iletişim kazalarına neden olabileceği bir gündesiniz. “Beni kabul eden böyle kabul etsin” diyen sivri tavırlar sorun çözücü olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Ay burcunuzda ilerlerken size çabuk hareket imkanı getiriyor. Yeni başlangıçlara hazır olduğunuz bugünü olumlu değerlendirmeniz mümkün. Ancak ikili ilişkilerin getirdiği bazı duygusal gerginlikler sizi zorlayabilir. Önceliklerinizi kişisel konulara vermeli eğitim hayatınıza yansıyan pozitif gelişmelere yakın durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Yeni başlangıçlar, kişisel girişimler için dikkat çeken bir gündesiniz. Bununla birlikte ortaklaşa çalışmalarda bazı engellerle karşılaşmanız beklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Bugün küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor. Parasal durumunuzu doğrudan etkileyecek bir durum olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Eylül 2020)
Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz ve bu durum sizde para harcama eğilimi yaratabilir. Bu konuda soğukkanlı davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed