Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Belli anlaşmalara ya da düzenlemelere erdemli yaklaşımlarda bulunulması gerektiğini ya da bu tür bir eksiklik olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak, şartları ele alırken gerçekçi olmak, belli düzenlemelerin ya da anlaşmaların yapılmasında daha etkili olabilir. Duygusal konuları başka bir tarafta tutmak isteyebilirsiniz. Yüksek sesle dile getirerek sizi rahatsız eden şeyleri bertaraf edebilirsiniz. Kendinize olan saygınızı ya da öz güveninizi yitirmemek için bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Belli bir yola girmeniz durumunda görevinizi tamamlamalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Sizi iyi tanıyan biri bugün sizi üzerek sizden istediği şeyi kopartacak. Bunu hissettiğiniz halde göz yumacaksınız. Başka bir konuda aldığınız bir kararın arkasında durmanız gerekecek. Sizinle aynı şeyi düşünmeyenler size karşı çıkacaklar. Bazı sağlık şikayetlerinizin önemsiz olduğunu yakında öğreneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Doğa sizi bugünlerde uyarıyor. Sağlığınıza dikkat etmek açısından kendinizi fazla yormamalısınız. Uzun süre ayakta kaldığınızda buna dayanamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Bugün ev ortamınızda sözünü geçirmeye çalışan, kendi istekleri olsun diye direten enerjiler hakim. “Kim daha baskın” tartışmasının ortasında kalmışsanız aranızdaki mesafe giderek açılıyor demektir. Kalıcı bir çözüm bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Artık kendi bildiğiniz yolda gidecek, evin dışında keyif ve heyecan arayacaksınız. Değişik spor aktiviteleri, belki biraz tembellik yapmak size iyi gelebilir. Ãœzerinde durduğunuz çalışmalar ise oldukça görünür olmanızı sağlayabilir. Hayatın olumlu yanlarını yaşarken, maddi konularda daha planlı hareket etmelisiniz. Savurganlık yapmanın zamanı değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2018)
İş hayatınızı istediğiniz gibi düzene soktunuz. Bugün iş konularından uzak olacaksınız. Akşam saatlerinde işinizle ilgili çok önemli bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
İstekleriniz yükseliyor. Çalışma ortamındaki insanların sizi yönlendirmelerine izin veriyorsunuz. Bu durum size zarar veriyor. Bir taraftan anlaşılmamak bir taraftan da yakın olduğunuz insanlarla ilişkilerinizin bozulması canınızı sıkabilir. Bir paranın miktarıyla ilgili yanlış hesaplar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2018)
İşinizdeki gelişmeler para durumunuza da yansıyacak. Yalnız biraz daha sabretmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Çevrenizden biriyle anlaşmazlıklar yada sorunlar gündeme gelebilir. Açık ve nesnel olmaya çalışmanız bu sorunlardan kurtulmanız için çok önemli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed