Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Cesur ve gayretli bir burç mensubusunuz. Çok etkin görüntü vermese de, yaratıcı fikirlerinizi nasıl yayabileceğiniz üzerine daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Hoş bir arkadaş gurubunuz var. Ortak zevkleri paylaşıyorsunuz. Düşündüğünüz kaçamakta onlardan birkaçıyla birlikte olmayı hedefliyorsunuz.sıcak günlerin geride kalması sizi üzüyor. Doğru dürüst yaşayamadığınız yaz mevsiminin ağır, ağır bitmesine kederleniyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir kaçamak yapıp birkaç gün tembellik yapmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Konuşkan ve girişimciyapınızla hemenpartnerinizindikkatiniüzerinizeçekmeyibaşarıyorsunuz.Sizler ön planda olmakiçin bunu hesaplayarakyapıyorsunuz zaten.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Sevdiğiniz kişinin sosyal aktivitelere katılışını, buna bağlı olarak geniş bir çevre edinmesini, işindeki başarılarını hayranlıkla izliyorsunuz. Her durumda onun yanında olmalısınız. Sağlık durumunuz çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Yakın bir dostunuzla yaşadığınız dayanışma altından kalkması zor gibi görünen sorunları kolayca aşmanıza neden oluyor. Bu işbirliğiniz bir süre daha sürecek gibi görünüyor. Ekonomik olarak da önemli gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatıyorsunuz. Aşkta gerçekçi olma zamanınız geldi. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçmanız sorun yaratıyor. İşinizle ilgili ümit bağladığınız bir girişime gösterdiğiniz çabalar ödül bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceksiniz. Ancak parasal planlarınızda hayaller kurmamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Çevrenizdeki insanlara fazla güvenip yapacağınız işlerden planlardan bahsetmemelisiniz. Ellerine fırsat geçtiği zaman sizden faydalanabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed