Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Ay ortalarında tartışma ortamlarına girebilir veya size meydan okuyan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Gergin durumları sakinlikle karşılamanız ve sorun yaşamamak için sabırlı olmanız gerekiyor. Belki de savaşı başlatan sizsiniz ve siz sakin kalırsanız karşı tarafın zaten normal akışta gittiğini görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Bugün diğer günlere göre daha canlısınız. İçinizde yeni hevesler uyandı. İkili görüşmelerde sezgileriniz size yardımcı olacak. Her hangi bir engelle karşılaşmadan sorunlarınızın üstesinden geleceksiniz. İkna kabiliyetinizi kullanarak arkadaşlarınızı akşama bir yerlere gidip eğlenmeye ikna edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Önümüzdeki günler içinkurduğunuz bir planı ani birkararla bugün gerçekleştirmekisteyebilirsiniz. Evli olan Koçlareşleriyle problem yaşayabilirler.Anlayışlı davranırsanız hiçbirproblem çıkmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Şuuraltınıza hapsettiğiniz endişeler ruh sağlığınızı bozuyor. Bu durum aynı zamanda sizi karamsarlığa doğru itiyor. Yaşınıza göre giyinmeye özen gösterin. Aşkta kalbinizin sesine kulak verin. İşleriniz düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Hayatınızda öne çıkan güçlü değişimler üzerinden ilerlemektesiniz. Yabancılarla ilişkileriniz öne çıkarken bağlantılarınızı istediğiniz şekilde yönetiyorsunuz. Daha çok medya ya da akademik çalışmaları öne aldığınız bu süreçte yeni gelişmelerden faydalanmaya çalışmalısınız. Değişik kültürlerin üzerinden araştırmalar yapmak etkileyici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Sürpriz fırsatlarla yepyeni planlar içine girebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde oldukça sevineceğiniz, harika bir toplantınız olacak. Size sadece hırsa kapılıp acelecilik etmemek düşüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Özel yaşamınızdaki sorunlar, beraberinde stres ve yorgunluk getiriyor. Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Paranızın kıymetini biliyorsunuz. Bazı ödemelerde umduğunuz kolaylıklar sağlanacak. Akraba ilişkilerinizde sizde sıkıntı yaratan bir para konusu, bugünlerde çözüme kavuşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Uyku düzeninizi bozmamaya çalışmalısınız. Son günlerdeki uykusuzluklarınızın peşinden, baş ağrılarınıza başka gerekçeler aramanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed