Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Maddi konular ve alacak verecek yönetimi ile ilgili konular bugün fazlasıyla gündeminizde olacaktır. Geçmişte yapılan finansal hatalara karşı kendinizi pişmanlık içerisinde hissedebilirsiniz. Her şeye rağmen finansal açıklarınızı kapatıp dengeye getireceğiniz yöntemleri bulacak ve bu anlamda kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz. Bu konuda gerekli eğitimi alabilir ve kendinizi yenileyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bugün bir önceki günün yorgunluğunu üzerinizden atamaycak ve sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Duyduğunuz bir haber üzerine sinirlenecek ve karşınızdaki insanlara hakaret edeceksiniz. Duyduğunuz herşeye, kim söylerse söylesin inanmamaya çalışın. Aslında kuvvetli olan sezgilerinize güvenmeyi deneyin. Kendinizi sorgulayın ve gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizin üstüne gidin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Politik konulara eğilimli görünüyorsunuz. Çevrenizde herkese mavi boncuk dağıtır durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi kesinlikle sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız sorunlarınıza daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Pek çok konuda dışadönük ve iyimser görünüyorsunuz. Kendinizi geliştirebileceğiniz yeni konular bulmanız, eğitim çalışmalarınıza yönelik önemli kararlarınız dikkat çekecek. Yeni kişilerle kuracağınız bağlantılar pek düşüncenizi değiştirmenize sebep olabilir. Başkalarından ilham alabileceğiniz ilişkiler ve haberler pozitif etkiler getirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2018)
İş ortamınızdaki saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor. İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Maddi gelişmeler bekleyebileceğiniz bugün, akılcı yatırımlar yapabilirsiniz. Yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli motivasyona sahipsiniz. Yine de bazı sorunlara karşı tedbirli davranmak zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Çevrenizdeki insanlara karşı onların hak etmediği kadar anlayışlı ve vericisiniz. Biraz daha faklı tutumlar sergilemeli , sizi kullanmalarına müsade etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed