Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Yakın çevre ve sosyal yaşamınızdaki iletişimleriniz önem ve hız kazanıyor olacak. Bazı durumlar karsısında yalan söylemek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumda tercihiniz her zaman doğrudan yana olmalı. Ama eğer bu bir kişinin iyiliğine olacaksa bir kereliğe mahsus olmak üzere söylenebilir. Fakat önemli olan bunu alışkanlık haline getirmemek, zor durumların kurtarıcısı olarak görmemektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Bugün genel olarak huzursuz bir gün geçireceksiniz. Gün içinde karşı cinsten birinin davranışı sizi sinirlendirebilir. Zaten bir ağrı yüzünden sinirlisiniz. Kimseyle dalaşmamaya dikkat etmelisiniz. Aniden alacağınız bir haber duygularınızı karıştırabilir. Biraz kendinize düşünme süresi verin. Kısa bir tatil size iyi gelecektir. Sinirlerinizi son zamanlarda çok yıprattınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Kartınız Hata... Hata yapmanızın en büyük sebebi sinirlendiğinizde kurduğunuz cümleler. Farkında olmadan çok kırıyor sonra gönül almaya çalışırken yoruluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Haftanın en zor günlerinden biriniyaşayacaksınız. Dikkatinizi çevrenizdekiolaylara ve insanlara yöneltmelisiniz.Düşüncelerinizde bazı değişimlersöz konusu olabilir. İşyerinde yaşanabilecekbeklenmedik gelişmeler sizi gerilime sokabilir.Sakin olmaya gayret etmeniz gerekiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Çalışma hayatınıza yönelik konularda kararlı olacaksınız. Kariyerden sağlanacak kazançlar yanında, kendi yeteneklerinizi öne çıkaracağınız bu dönemi değerlendirin. Akılcı harcamalar yapmalı, ilerleyen dönemdeki beklentilerinizi büyük tutmaktan kaçınmalısınız. Ortak bütçenin kısıtlandığı bu süreç özenli olmakta fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Sizden daha yetkili biri tarafından bugün beklenmediğiniz bir şekilde övülebilirsiniz. Bu daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz. kendinizi dinlendirmeyi düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Özel hayatınızda her şey yolunda. Bu kez şansın da sizi sonuna kadar desteklediğini düşünüyor ve her gün yeni bir olumluluğu fark ederek, yaşadığınız ilişkiyi gereksiz yere geciktirdiğiniz için hafif pişmanlıklar duyuyorsunuz.Çalıştığınız işinize engel olmayacak ilave bir iş arayışınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Maddi konularda yanlış kararlar almak üzeresiniz. Bu yanlış kararlar sizin maddi kayıplara uğramanıza neden olabilir. Karar almadan önce dikkatlice düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Bugün bazı kararlar alabilirsiniz. Bu kararları alırken ailenizin ve sevdiklerinizin de fikrini alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed