Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Ailenizden finansal anlamda fırsatlar yakalayabilir ve maddi dengenizi oluşturmak amacıyla bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ailenizle beraber yürüttüğünüz ortak finansal projelerinizde sizin üzerinize daha fazla yükler binebilir. Bu konuda toleranslı davranmalı ve işlerinizi sakinlik ve kararlılıkla yürütmelisiniz. Yine bu noktada onlardan alacağınız manevi destekler ilerlemeniz açısından son derece katkılı olacaktır. Geleceğiniz açısından önemli gelişmelerin yaşanacağı günlere doğru yatırım yapmanın keyfini çıkarıyor olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugünlerde kafanızı kurcalayan konu, sizi çok yakında şaşırtabilir. Konuyla bağlantısı olduğunu sandığınız kişilerin konuyla uzaktan yakından ilgileri olmadığını görüp şaşırabilirsiniz. Kilitlenmiş bir sorunla bir süre daha meşgul olacaksınız. Bu kilidi açma uğraşınızda, hasarlı insan ilişkilerinin onarılamayacağına inanmaktan vazgeçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Problemler dolaşarak sizi buluyor. Her ne kadar sorunlardan kaçmak isteseniz de kaçamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
İnatçı yapınız daha da belirginleşecek. Fikirlerinizden ödün vermek istemiyorsunuz. Yaşamla ilgili o kadar çok planınız var ki hangisinden başlayacağınıza karar vermekte zorlanıyorsunuz. Sağlığınız iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Yapmanız gereken pek çok işiniz var. Artık planlarınızı ortaya koymak, işte aldığınız sorumlulukların üstesinden gelmek adına çaba göstermeniz gerekecek. İş hayatında yeni koşullarla karşılaşmanız çok olası. Bazen bu durumu bir baskı olarak görebilirsiniz. Ancak uzun vadede kariyerle ilgili hedeflerinize yansıyacak iş ilişkileriniz sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz. İş potansiyeliniz artacak, bir kaç işe birden el atmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanlarla yaptığınız bu çalışmalar size keyif verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Meslek değişimi söz konusu olmayacak, sadece kapalı kaldığını düşündüğünüz kapılar açılacak ve yükseleceksiniz. Geçmişte istemeyerek yapmış olduğunuz bir yatırımın sonucunu, bugün en iyi şekilde alacak ve çok sevineceksiniz. Hava değişimlerine karşı tedbirli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Gittikçe eli sıkı bir insan gibi görünmeniz ve bunu bazı olayların insanı değiştirmesi olarak yorumlayan arkadaşlarınız, sizi biraz üzüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Kişisel kaynaklarınızı yerinde ve verimli bir biçimde kullanmaya özen göstermelisiniz. Parasal konulardaki gerginlikler ya da yanılgılar canınızı sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed