Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2017)
Agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Yeterince düşünmeden adım atmayın ve enerjinizi daha yararlı işler için kullanın. İnsanları değiştirmeye çalışmak büyük zaman kaybı Sevgili Koçlar. Aşk hayatında ve sosyal ilişkilerinizde hareketlilik söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ekim 2017)
Sezgilerinize duyduğunuz güvenle, önemli kararlara yönelebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tamamlamaya çalışacağınız bazı uğraşlarınızda yeni fikirlerin etkisinde kalabilirsiniz. Tavır belirleme güçlüğü çektiğiniz bir konu, konunun diğer ilgililerinin ısrarlarıyla bugünlerde sizi net davranışlara zorlayabilir. Buna direnmeniz işinizi güçleştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2017)
AŞK: Platonik olan aşkınızasevginizi belli etmiyor sürekligözlerinizi kaçırıyorsunuz.Unutmayın onu bu durumdakazanmanız mümkün değil.Diğer Koç’lar ise var olan aşklarıiçin fedakarca savaşıyorlar.PARA: Bugün açıklarınızı kapatacaksınız. Gelirinaz giderin çok yoğun olduğu bir dönemdesiniz.Parasal meseleleriniz canınızı sıkıyor.SAĞLIK: Girişimlerde bulunarak hak etmediğinizsonucu alınca depresyona girdiniz. Buna gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2017)
Kendinize güveniyor, başlattığınız işi bitirme konusunda ısrarcı davranıyorsunuz. Bugün beklediğiniz haberler konusunda acele etmemelisiniz. Yolculuklarda yaşayacağınız aksiliklere karşı hazır olmalısınız. Beklentileriniz gerçekleşmediği zaman aşırı derecede üzülüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2017)
Güne hareketli bir başlangıç yapabilirsiniz. İletişim konularında yoğun ve isteklisiniz. Öğlen saatlerinde işinize olan dikkatiniz yerine eve daha çok yönelebilirsiniz. Evinizin tatlı sıcaklığı sizi çağıracak. Bugün aile büyüklerinizi aramak ve onları düşündüğünüzü söylemek için iyi bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ekim 2017)
Zihinsel aktivitenizden rutin işlerinizi düzenleme konusunda faydalanabileceğiniz görülüyor. Ay bu gün mesleki sorunların ve sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Ruhsal gerginlik sağlığınızı hassaslaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2017)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ekim 2017)
Paranızı hesaplı harcamak istiyorsunuz. Güvendiğiniz bazı kimseler size paranızı yatırımlarda kullanabilmeniz için fikir verebilirler. Onlara kulak assanız iyi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ekim 2017)
Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz ve bu durum sizde para harcama eğilimi yaratabilir. Bu konuda soğukkanlı davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed