Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2021)
Açık fikirli olduğunuzu herkese göstermelisiniz. Diğerlerinin, kendi fikirlerini dikkate aldığınızı görmeleri, herkesi kolektif çalışma yapmaya teşvik edecektir. Belli konuşmalara başlarken yaratıcılığınızı ve sempatikliğinizi kullanmalı ya da edilmesi gereken telefonlar varsa ertelememelisiniz. Kısa seyahatler katılımda bulunmak istediğiniz projelerle ilgili iyimserliğinizi arttırabilir. Romantik ya da sevgi bağı içeren ilişkileriniz ön planda.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ocak 2021)
Duygularınız hareketleniyor. Bunu ortaya çıkarmamaya çabalar gibi bir haliniz var. Duygularınızı açığa vurma huyunuzu bırakmış görünüyorsunuz. Bugünü keyifli geçirmeye kararlısınız, bazı endişelerinizden arınmışsınız. Önünüzde birkaç tercihi olan bir yol ayrımı görünüyor. Bu tercihlerden biri, sizin için sakıncalı olabilir. Uzakta bulunan sevdiğiniz bir kişiden sevinçli bir haberiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2021)
Sürekli birilerinin size bir şeyler anlatması sizi sıkıntı içine sokacak. Maddi hesaplarınız da tutmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2021)
Bugünlerde duyduğunuz bazı şeyler hevesinizi kırıp keyfinizi kaçırabilir. Hiç beklemediğiniz kişiler sizi yanıltıp, aleyhinize fikir beyanında bulunabilirler. Aklınız karışmasın. Hemen ve kesin yargılara kapılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2021)
Sosyal açıdan son derece girişken olacaksınız. Sizi cesur adımlar atmaya iten yeni konular, bütünü içine alan yardım çalışmaları açısından hareketli zamanlar olacak. Yeni destekler, başkalarının önerileri ile yapılacak işler oldukça verimli geçecek. Geleceğe dönük ümitlerinizi canlı tutmalı, kararlarınızı uygulamakta tutarlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ocak 2021)
Olumsuz yaklaşımların bilinçli olduğuna dair inancınız, sizi yanıltabilir.Sürdürdüğünüz çelişkilerin, bugünlerdeki iş yoğunluğu içersinde iki tarafa da zarar verme olasılığı söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2021)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ocak 2021)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bazı maddi kazançlar elde etmeye yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Zihniniz açık ve başarılara açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ocak 2021)
Çevrenizdekiler size yeterince anlayışlı davranıyor. Daha fazlasını isterseniz bulamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed