Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2017)
Çok karışık duygular içinde olabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Birlikte olduğunuz kimseden ayrılabilir veya sarsıcı kavgalara girişebilirsiniz. Özellikle karşı cins ilişkilerinde sıkılabilir, bağımsız kalmak isteyebilir ve olmadık olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Bu durumdan sadece sizin sorumlu olacağınızı söylemek de pek doğru olmaz. Fakat bu dönem sizin için zevkli ve heyecan verici de olabilir. Bir ilişkinizi bozarken bir başkası için heyecan duyabilirler ya da yalnızsanız aşık olabilirsiniz veya size aşık olunabilir fakat dönem zevkli geçse bile bu dönemde kurulan ilişkilerin sonu pek hayırlı olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ekim 2017)
Hayatınızdaki bazı tatminsizlikler ve onlarla ilgili beklentilerinizde kapadığınız umuda yönelik kapılar, size bir tür çelebilik kazandırmış gibi. Küçük mutlulukları son damlasına kadar değerlendirme becerisi geliştirmişsiniz. Yakın çevrenizde küçük sevinçlerin büyük mutluluklar gibi yaşanması genellikle sizden kaynaklanıyor. İçinizdeki yaşama coşkusu engel tanımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2017)
Boş hayallerle kendinize zarar veriyorsunuz. Gerçek şansınızı yakalamanız için geç kalmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2017)
Sevdiğiniz kişi hakkında ani kararlar vermek istemiyorsunuz. İlişkinizle ilgili beklediğiniz bazı sonuçların, istediğiniz doğrultuda olması güven duymanızı sağlayacak. İş hayatınızdaki koşulları daha iyi hale getirebilmek için uzun zamandır bir takım çalışmalar yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2017)
Bugün yaptığınız işlere daha dikkatli odaklanabilirsiniz. Çabalarınızı öne çıkarabileceğiniz şartları kullanabilirsiniz. Süregelen bazı engellere rağmen, istediğiniz yönde ilerlemeniz mümkün. Başarıya yakınlaştığınız bu dönemde yeni görevler gündeme gelebilir. Ortaklıkların hareket kazanması ile destek verecek gelişmelerden faydalanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ekim 2017)
İş yaşamınızda kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedebileceğiniz ve kararlarınızı erteleme eğilimine girebileceğiniz bir gündesiniz. Dikkatinizi bir konuya odaklamakta zorlanabilirsiniz ve ilginizi çekmeyecek konularla uğraşabilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2017)
Arkadaş ortamlarında yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı yaratabilir karar vermekte aceleci davranmayın. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak için güçlü arzularınız var, fakat üzerinde plan yapmak, düşünmek için daha uygun zamanı bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ekim 2017)
Kendinizi sorumlu hissettiğiniz yakınlarınıza verdiğiniz destek, bütçenizi biraz sarsıyor. Geleceğiniz parlak görünüyor, ama bugünlerde idare etmekte zorlanıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ekim 2017)
Dert çekme günü değil, deyip kenara koyduğunuz günler var. Günü de iyi geçirmeyi beceriyorsunuz. Yalnız şöyle bir handikap var ; dert yok olmuyor, sadece erteleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed