Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Venüs-Uranüs kavuşumu sizlere sürpriz bir haber alabileceğinizin mesajını veriyor. Duygusal anlamda ise aşkı doya doya yaşamak isteyeceğiniz ve içinizin kıpır kıpır olduğunu hissettiğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Ruhunuzu özgür bırakıp içinizdeki bütün gizlenmiş duyguları dışarı çıkarmak inanın sizlere de iyi gelecektir. Kariyerle ilgili hedeflerinizde ise karşınıza bu konuyla ilgili size destek verecek kişiler çıkabilir. Sosyal çevrenizde, yakın arkadaş ilişkileriniz içinde önemli haberler duyabilir ve bu duyduklarınız sizi mutlu edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2018)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz ve bu doğrultuda çalışabileceksiniz. Bir süredir beklediğiniz gelişmelere ilişkin yeni adımlar atabilirsiniz. Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz ancak bu sizi yanıltmayacaktır. Çevrenizdeki insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Ayın konumu bugün sizleri negatif pozisyonlara itebilir. Planlarınızı uygulamaya sokmanız zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Keyif odaklı olacağınız ve bu nedenle de yapılması gerekenleri biraz ihmal edebileceğiniz bir gündesiniz. Eğlence yaratmak, her olayın içinde neşelenecek bir şeyler bulup çıkarmak abartmadığınız sürece bugün size iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Yeni konular ve birlikte hareket edilmesi gereken planlar var. İçince bulunduğunuz gruplarda son derece akıcı paylaşımlar söz konusu. Başkalarına destek olacağınız aktiviteler yoğunlaşıyor. Aynı zamanda geleceğe dönük planlarınız üzerinde durmaktasınız. Yeni öneriler size güven ve iyimserlik taşıyacaktır. Uzun yolculuklarınız dikkat çekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2018)
İş yaşamınızda mutlu bir sürpriz görünüyor. Bir takım kuruntulardan kurtulmanızı ve dostlukla ilgili değerlendirmelerinize duyduğunuz güvenin pekişmesini sağlayacak. Böylece senaryolar yazmaya meraklı birini de defterden sileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2018)
Dengeli ve hesaplı bütçe yapmanızın yararını görüyorsunuz. Sizden destek bekleyenler var, fakat umursamıyorsunuz. Artık unuttuğunuz bir alacağınız bugün ödenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2018)
Bugün bazı kararlar alabilirsiniz. Bu kararları alırken ailenizin ve sevdiklerinizin de fikrini alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed