Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2017)
Açıkça belirmeye başlayan kaygı verici bir duruma ilk başlarda sizi neyin çektiğini veya neye dayanarak bu kurguyu oluşturduğunuzu düşünmeye başlayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Kasım 2017)
Mutlu haberleriniz var. Sizinle ilgili iyi şeyler düşünen insanlarla tanışmalarınız olabilir. Bu kadar ilgi duyulduğunuza, sevildiğinize siz de şaşıracaksınız. Haftaya çok enerjik başlıyorsunuz. Hafta tatilinizin hareketliliği, önceden planlamadan çıktığınız küçük geziniz hepsi birlikte sizi şarj etmiş gibi. Bu moralle verimli günlere hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2017)
Kartınız Bilge... Munis bir o kadar da esprili yönünüzle yeni girdiğiniz sosyal çevrede dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Sevdiğiniz kişi sizi sahiplenmeye hazır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2017)
Yaşadığınız bir güvensizlik, belli nedenlere dayalı da olsa onu ortaya çıkarma çabanız aşk hayatınıza zarar verebilir. Hassas konuların üzerine gitmeniz gerektiğini unutmayın. Ortaklarınızla ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekiyor. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2017)
Belirsizlik içeren konular sizi zorlamaya devam ediyor. Ãœzerinizde duygusal baskı kuran konuları kabullenmeli, biraz fedakarlıkta bulunmalısınız. Başkalarının yararına olabilecek ortak çalışmalar içinde yer alabilirsiniz. Kendinizi kollektif aktivitelere hazırlamak açısından uygun bir dönem içindesiniz. Bugün eğitimle ilgili kararlarınızı hızlandırarak olası aksiliklere hazırlık yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Kasım 2017)
Bugün önemli bir görüşmeniz var. Bu görüşmeye biraz hazırlıksız yakalanacaksınız. Sıkışıklık yaşadığınız bir konuda size yardım etmek isteyen iş arkadaşlarınızın desteğini kabul edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2017)
İlişkinizde fazla alınganlık yapmanız, gereksiz endişelere kapılmanıza neden olabilir. Aşk konusunda cesur davranabilirseniz, hayatta başka heyecanlar da olduğunu fark edeceksiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olun. Uzun zamandır beklediğiniz iş fırsatı karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Kasım 2017)
Harcamalarınıza daha fazla önem verin ve alışverişlerde daha akılcı olmaya özen gösterin. Akşam saatleri size beklediğiniz şartları getirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Kasım 2017)
Baskılandığınız hissi veren algılamalar içindesiniz. Ama bugünkü kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed