Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Duygusal hayatınızda yaşadığınız ve çözümlü bir türlü bulamadığınız duygusal çalkantılar bugün itibariyle kendi içinize dönmenize sebebiyet verebilir.Ailenizle ortak gerçekleştirmek istediğiniz ideallerinizle ve amaçlarınızla ilgili pratik çözüm önerilerini gündeme alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Şimdiye kadar merak duymadığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi geliştirme isteğinizin yoğun olabileceği bugün, araştırmaya yönelik geziler planlamak için çok uygun. Eğitimle ilgili girişimlerinizden sonuç alabileceğiniz bir gün. Kültürel faaliyetleri ve seyahatleri gündeme gelebilir. Her konuda meraklı ve faal olacaksınız. Ev ve aile hayatınızda çıkmış olan sorunların geride kalması muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Kartınız Aşk... Bugün hayatı hiç kimsenin sevmediği kadar seviyor ve bazı işlerinizde damgayı vurmaya çalışıyorsunuz. Oysa başarılarınızın sınırlı olduğunu sizler de biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Diğer insanlarla birlikte ortak bir hedefe kilitlenip var gücünüzle hareket etmeniz gerekecek. Bu iş biraz mücadele gerektiriyor. Bilgiyse bulun, bağlantı gerekiyorsa kurun, tecrübeye ihtiyaç varsa sorun, biraz sınırları aşmak gerekiyorsa aşın. Kısacası cesur olmaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Bedensel açıdan artan yorgunluklar ve zaman alan uğraşlar sizi yıpratıyor. Bu nedenle organize olmalı, iş ortamında yaşanacak değişiklikleri lehinize kullanmalısınız. Zira farklı tekniklerden yararlanabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Bazı fedakarlıkların öne çıkması ile hızlı hareket etmeniz gerekebilir. İlerleyen saatlerde gündeminize ilişkilere yönelik konular gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Size karşı iyi niyetler beslemediğine inandığınız kişi, kuracağınız düzgün iletişimle tavırlarını değiştirebilir. Yapıcı fikirleriniz, yakında sizi yeni fırsatlar ortamına sokacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Parasızlık çektiğiniz söylenemez. Bazı gündelik sıkıntılarınız oluyorsa da, bunları hissettirmemeyi başarıyorsunuz. Denkleştirerek yaşamayı çok iyi beceriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
İşlerinize çok fazla zaman ayırmanız sevdiğiniz insanları ihmal etmenize neden oluyor. Bu konuda dengeleri korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed