Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
İşinizdeki değişim sürecinde finansal problemler yaşamanız söz konusu. Bugün bunlarla ilgili tahmin çalışmaları yapmalısınız. Bu gece iyi uyumak için ne gerekiyorsa yapmanız lazım. Bir kaç gündür sürekli bölünen uykunuz sizi halsiz bıraktı.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Verdiğiniz bir sözün arkasında durmakta güçlük çekiyorsunuz. Koşulların birden elverişsiz hale gelmesi sizi zor durumda bıraktı. Bu durum bir kırgınlığın hedefi olmanıza yol açacak. Siz de kendinizi pek haklı göremeyeceksiniz. Üç arkadaşınızın yaşadıkları ortak sorun sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bu sorunun sizi de içine almasından çekiniyor, bunu istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Kartınız Kudret... Öz yöneticinizden de anlaşıldığı gibi Mars'ın tüm güçlü etkileri bugün üzerinizde. Özellikleriniz o kadar belirgin bir hal alacak ki çevrenize enerji vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Hayatta çeşitli süprizlerle karşılaşabilirsiniz.Bunlara karşı temkinli ve hazırlıklıolun. Hata yaparken dahi sorumluluğuüstlenin. Yakın çevrenizisuçlamaktan vazgeçin. Para beklentilerinizdekiçıkmazı aşacaksınız. Hoşlandığınız kişiye karşıaçılmanın bir yolunu bulun. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Sorumluluklarınız hafiflerken iş hayatını ilgilendiren takım çalışmalarınız hareket kazanıyor. Son derece destek verici etkilerle verimli sonuçlar almanız kolaylaşacak. Kendinizi liderlik edebileceğiniz ortak çalışmalar içinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda geleceğe yönelik planlar yaptığınız bu dönem olumlu adımlar atmakta kararlı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Nisan 2021)
İş yerinizdeki çekişme size göre değil, uzak durmalısınız. Ancak insanların haksız tutumlarına da isyan etmemek elde değil. Hakkınızı aramalısınız. İkna yeteneğiniz,güzel söz söyleme becerinizi kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Çok düzenli bütçe hesabınızda kalem oynatacağınız için sıkıntılısınız. Elinizden size göre çok sayılacak miktarda para çıktı. Bunun etkisini hissedeceksiniz. Fakat bu paranın karşılığını alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Bu tartışmalı para işinin sonunda kaçınılmaz küskünlükler görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed