Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Kariyerde üstlerinizle olan fikir ayrılıkları sizi geleceğe yönelik karamsar bir ruh haline büründürebilir. Fikirlerinize itibar edilmediğini düşünmeyin sakın. Bulunduğunuz yer geleneklere ve eski kalıplara daha fazla bağlı bir yer olabilir. Bu anlamda kendinizi geliştirmeli yeni anlayış kalıpları belirlemelisiniz. Sosyal ilişkileriniz bakımından gayet olumlu ve destekleyici bir gün. Yardımlaşarak bugünün tadını çıkarabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Gezegenlerden aldığınız olumlu etkileri yabancı yerlerle ilişkilerinizde artış olarak gözleyeceksiniz. Kuvvetlice hissedeceğiniz moral motivasyonunuzla birçok işi bir arada yapabilirsiniz. Yabancı ortamlarda ilginizi çekebilecek kimselerle tanışmanız mümkün. Yeni başlangıçlar için hem arzu duyduğunuz hem de fırsatlar yakalayabileceğiniz bir günde olduğunuz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2020)
İYİMSER tutumunuz, problemleri anlayışla karşılamanızı sağlayacak. Bazı sorunlarınızı çözmek, rahatlamanıza ve iyimser olmanıza yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2020)
İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi kesinlikle sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız sorunlarınıza daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Hafta sonundan bu yana gösterdiğiniz her çaba size olumlu koşullar yaratma gücü verdi. İş ortamında sağlamaya çalıştığınız düzen üzerinde durmaya devam edin. Daha fazla sorumluluk aldığınız son dönemin getirileri olumlu görünüyor. Çalışma kapasitenizin getirdiği kazançları korumalı, gereksiz harcamaları kontrol etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Gelişmelere iradi etkinizi ister istemez çektiniz. Artık koşullara müdahale etmeyi düşünmüyorsunuz, sizin dışınızda gelişmeler olacak. Yeteneklerinizden sonuna kadar yararlanabileceğiniz koşullar, kendiliğinden oluşmak üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Birçok alanda şanslı olduğunuz bir gün. Sevgilinizle aranızdaki gerginlikleri yumuşatmaya ve anlaşmazlıkları tatlıya bağlamaya çalışın. Mesleki yeteneklerinizin, bireysel yaratıcılığınızın ve girişimci yanınızın günlük yaşantınızda daha fazla fonksiyonel olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Bugün maddi konular ön planda olacak. Kaynaklarınızı geliştirmek için yolculuk yapabilir, enerjinizi bu konuya kanalize edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ekim 2020)
Kendisine tavırlı olma kararı aldığınız kişiyi, onunla ilgili sıkıntınızdan haberdar etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed