Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Üzerinde anlaşılması veya pazarlık yapılması zor konularda anlaşmaya çalışan kişilerle aranıza belli bir mesafe koymaya çalışıyor olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Haziran 2021)
İçinizde taşıdığınız sevgiyi insanlara yansıtarak kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyor, hayatı daha çekici kılıyorsunuz onlar için. Bugünden hafta sonu için planlar yapmaya başlayacaksınız. Bugün yeni buluş ve araştırmalar için vaktiniz olacak. Arkadaşlarınızdan birinden alacağınız hediye sizi oldukça mutlu edecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
AŞK: Hakkınızda yapılaneleştirilere pek açık değilsiniz.Geçmişinizden kaynaklanan özeldurumunuzun gün ışığınaçıkmasından partneriniz kadarsiz de çok huzursuzsunuz. Busebeple aşk yaşamınız tatsız.İŞ: Sizler sanki yönetmek için doğmuşsunuz.Mesleki açıdan kendinize çok güveniyor ve özelhayatınızla işinizi karıştırmamayı iyi biliyorsunuz.SAĞLIK: Güncel yaşamınızda ki olumsuzluklarıdüşünürken beyniniz yorgun düşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Eşinize karşı daha açık ve sevecen davranabilirseniz huzuru elde edeceksiniz. Siz gizlemeye devam ederseniz onu ne kadar sevdiğinizi görme şansı olmayacak. İçinizdeki fedakâr insanı ortaya çıkarmaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Gün ortasına kadar sizi sorumlu kılan konular devam ediyor. Eldeki işleri sonuçlandırmak ve yeni başlangıçlara kafa yormak gerekecek. Daha sonra sizi kısıtlayan pek çok konu geri planda kalıyor. Artık hayatın olumlu yanlarını yaşamak, özlediğiniz değişik uğraşlara zaman yaratmak sizin elinizde. Kişisel açıdan özgürleştiğiniz bu dönem yaşam sevinciniz artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Haziran 2021)
İş yaşamınızda kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedebileceğiniz ve kararlarınızı erteleme eğilimine girebileceğiniz bir gündesiniz. Dikkatinizi bir konuya odaklamakta zorlanabilirsiniz ve ilginizi çekmeyecek konularla uğraşabilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Aşk hayatınızda kısa bir süre kıskançlık ve huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu, unuttuğunuzu sandığınız eski bir olayı hatırlamanız nedeniyle ortaya çıkabilir. Geçmişten kopamamak ilişkinize zarar verir. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce kendinizi iyi ifade edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Hiç huyunuz olmadığı halde parayla ilgili gösterdiğiniz bir gizlilik, size gereksiz sıkıntılar yaşatabilir. Çevrenizdeki bazı para korkularının yapay olduğunu düşünürken, bu konuda aşırı iyimserlikten de kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Haziran 2021)
Aklınızdan geçen sürprizi gerçekleştirmelininiz. O da aynı konuda size sürpriz yapmayı düşünüyor. Geç kalan siz olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed