Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Hayattaki gizli kalmış beklentilerinizin hepsini gerçekleştirmenize uygun olan şanslı bir değişimler dönemi yaşamaktasınız. Bu dönemin değerini bilmeniz ve olumlu olarak kullanmaya gayret etmeniz gerekmektedir, Bu gibi şanslı dönemlerle hayatta bir, iki defa karşılaşabiliriz. Çevrenizi ve evinizi istediğiniz şekilde değiştirebilmeniz için gereken imkanlarla karşılaşacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Sessizliğiniz bozuluyor. İtiraflar dönemine giriyorsunuz. Kariyeriniz sizi sıkabilir. Çoktandır rutin bir evredesiniz ve kendi içinizde dönüp duruyorsunuz. Yakın bir arkadaşınızla bir gezi planınız olacak. Bir de alışveriş merakınız yeniden hortlayacak. Ailenizden birinin rahatsızlığı sizi üzebilir. Siz yine de güçlü olun ve gezi hayallerini gerçekleştirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Sezgilerinizin çok güçlü olduğu için insanları anlamakta zorlanmıyorsunuz. Her şeyi istediğiniz gibi uygulamamalısınız. Böylece insanları kırmamış olursunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Daha önce artık geri gelmez diye tamamen gözden çıkardığınız bir paranın dönüş ihtimali yeniden doğabilir. Ancak bu vazgeçmiş ruh halinden kurtulup, bu konuda halen ısrarcı olduğunuzu dışarıya yansıtmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
İlişkiler, anlaşmalar ve ortaklıklar gündeminizi dolduruyor. Bazı planlarınızı yeniden düşünmeli, acele karar vermemelisiniz. Zira olumlu yönde ilerleyecek yeni ortaklıklar devreye girebilir. Anlaşmaların getireceği kazançlar ve destekler dikkat çekecek. Ortaklaşa para konuları ise sizi önlemci olmaya itmeli. Bu konuda sizi bağlayan sorumluluklar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2019)
İş saatleriniz, düzgün, oturmuş bir özel hayata pek fırsat tanımıyor. İş ilişkilerinizdeki sorunlar gündelik. Uzun zamandır zihninizi kurcalayan sorun bugün toplantıda tartışmaya açılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Sevgilinize vermiş olduğunuz sözü yerine getirmemeniz sizin için mutluluk değil, mutsuzluk getirir. Aşk işlerinde güveni bir kaybederseniz saadeti gölgelemiş olursunuz. İşinizi ilgilendiren bir konuyla ilgili olarak çıkmaz içinde görünüyorsunuz. Şimdilik bir çözümsüzlük söz konusu değilse de tavırlı davranmanızda, biraz hareketlenmenizde yararlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Bu sıralar sizden büyük miktarlarda para çıkışına yol açabilecek tekliflerden uzak durmalısınız. Para sıkışıklığınızda, kısa vadede kayda değer değişmeler söz konusu değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2019)
Yaşamınıza ilişkin bazı yenilikler yapmak isteyeceksiniz ancak bugün yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilmeniz için bazı fırsatlarınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed