Koç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Bugün kendinizi tamamen işinize vermekte çok zorlanacaksınız. Çalışırken kafanız hayali gezi ve eğlencelerde olabilir. Şayet imkan bulur da günü, Astrolojik etkilerin yönlendirdiği şekilde değerlendirebilirseniz yeni kimselerle tanışabilir, hayatın zevkini çıkartabilirsiniz. Bu gezip, eğlenme durumu size bazı masraflar da açabilir ancak memnun kalacağınız için biraz harcama yapmanız da size dokunmayacaktır. Şayet yalnız bir Koç'sanız yeni bir karşı cins arkadaşlığı kurabilir, size çok çekici gelebilecek bir kimseyle tanışabilirsiniz. İlerdeki hayal kırıklıklarından kurtulmak için karşı cinse olan hislerinizi iyi tartmalı ve ihtiyatlı davranmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Ay ın konumu, size her konuda girişimci ama ayakları yere basan bir tavır getiriyor. Bugün gezegenlerin sert açısı duygusal karmaşaya neden olabilir. Her ne kadar heves ve canlılık gösterseniz de bazı engellemeler ya da gecikmeler sıkıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
AŞK: Sessiz, sakin ve gerçekçiyaklaşımlarınızla partnerinizingönlünü fethediyorsunuz. Tamonun idealindeki eş sayılırsınız.Ama onun tutarsız davranışlarınagöz yummanız gerekecek.PARA: El açıklığınızdan dolayıbugün zor anlar yaşayabilirsiniz. Bir türlütutumlu olmayı öğrenemediniz. Siz zora düşünceyardımınıza koşan olmuyor ama.SAĞLIK: Kendinizi dinlemediğiniz taktirde ufaktefek rahatsızlıklarınızı hissetmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
İlişkinizi yeniden irdelemeniz içinbazı fırsatlar karşınıza çıkacak. Karşılıklıkonuşmalarınızda birbirinizikırmamalı, kapasitenizin üstündekonuların çözümüne girmemelisiniz. Mantıklıolun. Karşınıza çıkan iş imkânlarını değerlendirmekonusunda başarılı olduğunuz söylenemez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Bazı endişe ve korkularınız öne çıkabilir. Ancak önceliğiniz maddi paylaşımlarınızı düzene sokmak, kredilerle ilgili sorunları aşmak olmalı. Yeni kaynakları ölçülü biçimde kullanmak için seferberlik halinde olabilirsiniz. Ancak tek başınıza karar verme gücünüz yok. Yine bu süreçte kariyerde prestij arayışınız var. Önemli kararlarınızda aceleci olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Yeni başlangıçlar, kişisel girişimler için dikkat çeken bir gündesiniz. Bununla birlikte ortaklaşa çalışmalarda bazı engellerle karşılaşmanız beklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Mevcut tavırlarınızla bunun böyle olmadığını anlatmalısınız. Yoğun bir çalışma dönemi içine girdiniz. İçinizden gelen ses kulak verin ve sağduyunuza güvenin, sizi başarıya götüreceği muhakkak. Umudunuzu bağladığınız bir paranın gelmesi gecikebilir. Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Beklenmedik bir telefon konuşması sizin yüzünüzü güldürebilir. Umutlarınız boşa çıkmayacak. Güçlü olmanız ve parayla ilgili kararlarınıza siki sıkıya bağlı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Zihinsel faaliyetlerinizi yanlış yönde kullanıyorsunuz ve değişik alanlara taşımakta zorlanıyorsunuz. Yaratıcılığınızı biraz daha zorlamalısınız aksi takdirde değişik sorunlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed